اخبار > کسب رتبه برتر در حیطه مشاوره وراهنمایی توسط دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

دراختتامیه هفدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره شهید مطهری صورت گرفت

کسب رتبه برتر در حیطه مشاوره وراهنمایی توسط دانشگاه

هفدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره شهید مطهری شب گذشته ( 12 اردیبهشت ماه ) برگزیدگان خود را در بخش های مختلف معرفی کرد.

به گزارش وبدا  ، در این جشنواره که از 10 الی 12 اردیبهشت برگزار شد، در بخش های فرایند، مقاله، پایان نامه دکتری، دانشگاه های برتر، غرفه پوستر و سخنران برتر با اهدای جوایزی از برگزیدگان تجلیل شد.

وزیر بهداشت در آیین  اختتامیه هفدهمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی و جشنواره شهید مطهری ضمن قدردانی از حضور و مشارکت اعضای هیات علمی و دانشجویان در این جشنواره، اظهار داشت: امیدوارم که ساعات حضور در جشنواره برای ایجاد همفکری، کسب تجارب و ارتقای آموزش پزشکی در دانشگاه ها مفید واقع شود.

دکتر هاشمی از جشنواره شهید مطهری به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای علمی و محیطی برای اجتماع نخبگان علوم پزشکی یاد کرد و گفت: امیدوارم خروجی این جشنواره در تحول و نیز بهبود عملکرد آموزش پزشکی در دانشگاه ها موثر باشد.

در این همایش مركز مطالعات و توسعه آموزش علـوم پزشـكي ( EDC) دانشگاه  موفق به کسب رتبه برتر در حیطه مشاوره وراهنمایی و شایسته تقدیر در حیطه محصولات آموزشی شد.

گفتنی است در پایان این مراسم از کتب مرجع دندانپزشکی عمومی که به همت دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی وزارت بهداشت و دکتر سعید عسگری گردآوری شده است، رونمایی شد110.


 


١٤:٠٣ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٣٩٥    /    شماره : ٤٠٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٦٢


نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1395/02/14 13:26
8
2
این موفقیت را به سرکار خانم دکتر هاشمیان تبریک میگم.\
کاربر مهمان
1395/02/14 9:2
10
2
این موفقیت را به سرکار خانم دکتر خسروراد و خانم دکتر هاشمیان تبریک میگم.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: