رياست

پیام ریاست

سلامت به معنای رفاه کامل جسمی، روانی و اجتماعی است. تامین سلامت و ارتقاء آن و همچنین حفظ جان انسانها از بالاترین ارزشهای الهی است. خدمات سلامت به عنوان کالای عمومی از طرف دولتها حمایت و ضمانت می‌شود و تامین آن جزء وظایف حاکمیت است.

ارایه خدمات سلامت به علت دگرگونی سیمای سلامت و توسعه علوم جدید، روز به روز پیچیده‌تر می‌گردد.

در سایه تلاشهای گسترده بخش بهداشت و درمان، ارتقای سطح سلامت و افزایش شاخصهای توسعه انسانی در دو دهه اخیر در کشور، چشمگیر بوده است اما با توجه به تغییرات ایجاد شده در انسان و محیط او و تقاضاهایش، نیازها و مشکلات جدیدی پدید آمده که مستلزم اندیشیدن تدابیر نوینی است تا بتوان علاوه بر نگهداشت سطح کنونی، شاخص‌های سلامت را ارتقاء دهیم.

مرکز آموزشی و پژوهشی برادران شهید مبینی مفتخر است به عنوان مرکز تخصصی زنان و زایمان و تنها مرکز فوق تخصصی نوزادان با بهره مندی از متخصصین مجرب زنان و زایمان و فوق متخصصین و متخصصین توانمند نوزادان و کارکنان ماهر و ورزیده، گامی مؤثر در ارائه خدمات تشخیصی درمانی به بیماران نیازمند منطقه و ارائه آموزش به دانشجویان در سطوح مختلف کارشناسی تا دکتری عمومی بردارد و در سرلوحه فعالیتهای خود، صداقت، اعتماد، شفاف سازی و اطلاع رسانی را بیش از پیش مد نظر داشته و در این راه از لطف بیکران ایزد منان و همکاری کلیه اعضاء محترم هیات علمی و پژوهشی علمی و کارکنان محترم بهره مند بوده‌ایم.

خداوند بزرگ را شاکریم که هر روز شاهد رشد و بالندگی بیش از پیش میهن اسلامی عزیزمان در عرصه‌های مختلف علمی و فرهنگی و اقتصادی هستیم و از درگاه خداوند متعال، تحقق آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را با تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، مبنی بر جدی گرفتن تحقیق علمی و حرکت برنامه ریزی شده در جهت ارتقای علمی کشور مسألت داریم.

دکتر بهناز سویزی

متخصص زنان و زایمان