چاپ        ارسال به دوست

هفته سلامت

جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی فعالیتهای هفته سلامت در شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن برگزار گردید

روابط عمومی شبکه بهداشت  درمان شهرستان داورزن/ جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی فعالیتهای هفته سلامت با حضور مهندس نظرزاده سرپرست شبکه و مسئولین واحدهای ذیربط برگزار و در خصوص نحوه برگزاری فعالیتهای مرتبط با هفته سلامت هماهنگی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

سرپرست شبکه بهداشت  و درمان شهرستان، با بیان اینکه مطابق با هرسال، هفته اول اردیبهشت به نام هفته سلامت نام گذاری شده، گفت: تشکیل این گونه جلسات به منظور اجرای هر چه باشکوه تر برنامه های بهداشتی در هفته سلامت و ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به مردم با تعامل و همکاری حوزه سلامت و دیگر دستگاهها و نهادها است که امیدواریم در راه تحقق اهداف حوزه سلامت گام های موثری برداریم.

مهندس نظرزاده همکاری و همدلی را عامل موفقیت در هر کار و رسالتی عنوان کرد و بیان داشت: امید است همه همکاران نه تنها در هفته سلامت بلکه در تمامی ایام سال با همکاری و همدلی در کنار یکدیگر برای خدمت به مردم کوشا باشند.

در ادامه نیز دیگر اعضای جلسه به بیان گزارشی از حوزه خود در راستای برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های هفته سلامت پرداخته و ضمن تشریح دیدگاههای خود در این رابطه، به بحث و گفتگو در رابطه با مواردی چون برگزاری جلسات برون سازمانی در جهت بزرگداشت هفته سلامت، چاپ بنر و تراکت و پمفلت، تقدیر از خیرین و فعالان عرصه سلامت، برگزاری پیاده روی و شرکت در مسابقات ورزشی با حضور ادارات و اقشار مختلف، برگذاری جلسات آموزشی در مدارس، مراکز و خانه های بهداشت، برگزاری مسابقه و ... پرداختند.

لازم به ذکر است ۷ آوریل هر سال از طرف سازمان جهانی بهداشت به عنوان روز  بهداشت نامگذاری شده است که امسال با توجه به اهمیت بالای موضوع افسردگی، شعار هفته سلامت با عنوان "زندگی سالم با نشاط و امید" انتخاب و قرار است فعالیتهای مختلف مطابق با شعار در هفته اول اردیبهشت ماه سال 96 برگزار شود./ مهدی تاج مزینانی


 


١٧:٤٤ - پنج شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٦٢٤٥    /    تعداد نمایش : ٣٤٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: