• انجام مراقبت های بهداشتی از رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن
  به مناسبت گرامیداشت هفته ملی سلامت مردان ایرانی (سما) و در راستای الگو سازی جامعه مردان جهت اهمیت انجام مراقبت های بهداشتی، از رئیس و کلیه پرسنل مرد شبکه بهداشت و درمان داورزن، غربالگری و ارزیابی نمایه توده بدنی، اندازه گیری دور کمر و فشارخون، مکمل یاری، ایمن سازی و آزمایشات قند و چربی و کمخونی و ... صورت پذیرفت.

 • برگزاری کمیته سلامت و امنیت غذایی در داورزن
  کمیته سلامت شهرستان با دستور کار بیماری های کروناویروس جدید و هاری، در داورزن برگزار شد.

 • حضور رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن در راهپیمایی 22 بهمن
  رئیس و پرسنل شبکه بهداشت و درمان داورزن همراه و همگام با مسئولین و مردم شهرستان، در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند.

 • جلسه شورای بهورزی در داورزن برگزار شد
  جلسه شورای بهورزی شهرستان با هدف بررسی مشکلات موجود در خانه های بهداشت در راستای خدمت رسانی به جامعه برگزار شد.

 • برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از مرگ جوانان در داورزن
  با حضور بهورزان، مراقبین سلامت و کارشناسان واحد سلامت جوانان مراکز تابعه شبکه بهداشت و درمان داورزن و با دعوت از کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی و پلیس راهور داورزن، کارگاه آموزشی با عنوان "پیشگیری از مرگ جوانان به واسطه سوانح و حوادث ترافیکی" برگزار شد.

اخبار > تبریک مسئولین شهرستان داورزن به پرستاران


  چاپ        ارسال به دوست

تبریک مسئولین شهرستان داورزن به پرستاران

معاون فرماندار و مسئولین ادارات داورزن با حضور در مرکز خدمات جامع شبانه روزی با امکانات بستری شهرستان، روز پرستار را گرامی داشتند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان داورزن در این بازدید ضمن خیر مقدم و تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، حضرت زینب را خواهرترین خواهر تاریخ دانست و افزود: حضور ایشان در کربلا و واقعه روز عاشورا و اتفاقات پس از آن، پرستار بودن و حرفه پرستاری را معنا بخشید و اگر نبود بانوی شیرزنی چون حضرت زینب (س) بی شک عاشورا در کربلا به خاک سپرده می شد.

دکتر خسروجردی از مسئولین ادارات به خاطر حضور در مرکز خدمات جامع سلامت داورزن و گرامیداشت روز پرستار قدردانی کرد و حضور ایشان در مرکز را مایه دلگرمی همکاران و پرستاران شاغل در مرکز دانست.

مهندس عباس نژاد معاون فرماندار با تبریک روز پرستار خدمت پرسنل و پرستاران شاغل در مرکز، گفت: انجام کار بزرگ افراد بزرگ می خواهد که پرستاری هم یکی ازکارهای بزرگ است وثواب بسیاری نزد خداوند متعال دارد. امید است پرستاران بزرگوار با تأسی از فرهنگ اسلامی و حضرت زینب (س) با مهربانی وخوش رویی همچون همیشه بیشتر ارتباط مناسب با بیماران را حفظ نمایند./ تاج مزینانی١٣:٤٦ - چهارشنبه ١١ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٢٤١    /    تعداد نمایش : ٢٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
تقویم
عنوان