اخبار > برگزاری کارگاه کنترل استرس در بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت جوین خبرداد:

برگزاری کارگاه کنترل استرس در بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جوین/کارگاه یک روزه آموزش مفاهیم بهداشت روانی و مدیریت استرس ویژه کارکنان بیمارستان قمر بنی هاشم نقاب برگزار شد.

سرکار خانم کوشکی روانشناس و مدرس این کارگاه با اشاره به اهمیت موضوع تامین بهداشت روانی کارمندان در مصاحبه تخصصی با خبر نگار وبدا گفت: توجه به شاخص های روحی و روانی موجب می شود تا کارکنان با درک متقابل از یکدیگر و شرایط، محیط کاری مساعدی را برای خود ایجاد کنند که این روند در زندگی روزمره نیز آثار مثبتی خواهد داشت.

 وی توجه به تامین بهداشت روانی کارکنان را یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر بهره وری بهینه از منابع انسانی در دستگاه های اجرایی عنوان کرد و گفت: توجه به محیط های شغلی و شرایط کار کارکنان موجب بالا بردن کیفیت کار، حفظ سلامت و بهداشت کارکنان و بهره جویی بیشتر و بهتر از طول مدت سنوات کاری می شود.

  ایشان با اشاره به تاثیر استرس شغلی بر زندگی کارکنان و نحوه ارایه خدمات افزود: مدیران باید عوامل مرتبط با رضایت مندی شغلی را یافته و در جهت پیشرفت و ارتقای سطح کارایی کارکنان مورد توجه قرار دهند.

کوشکی گفت: استرس شغلی، دلایل و اثرات آن در عملکرد کارکنان و راهکارهای عملی کاهش استرس در محیط کار از محورهای این کارگاه آموزشی بود.

 گفتنی است دراین کارگاه آموزشی که در محل بیمارستان قمر بنی هاشم (ع) نقاب  به صورت دوره ای برای کارکنان  برگزار می گرددبالغ بر تعداد سی نفر شرکت فعال داشتند.


 


١٣:٠١ - دوشنبه ٢٢ آذر ١٣٩٥    /    شماره : ٥٤٨٩    /    تعداد نمایش : ٦٥٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
pnde