پیوندهای مهم


 
پیشنهادات

 • برگزاری جلسه ی هماهنگی وهم اندیشی امور فناوری اطلاعات آموزشی،تحقیقات،فرهنگی دانشجویی

 • جلسه توجیهی و آموزشی مراقبین امتحانات دانشجویان برگزار شد

 • پیکر مطهر جانباز شهید ۷۰ درصد "اسماعیل صابریان" در زادگاهش سبزوارتشییع شد.

 • برگزاری 6 دوره طرح ضیافت اندیشه استادان از سال 91 تاکنون
  روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه/ در راستای تقویت فضای معنوی محیط های آموزشی دانشگاه، دفتر نهاد رهبری دانشگاه ودفتر هم اندیشی استادان و با مشارکت حوزه های معاونت های آموزشی وفرهنگی دانشجویی طبق سنوات قبل تحت پوشش دانشگاه ، اقدام به برگزاری جلسه ی هم اندیشی اعضای هیات علمی دانشگاه تحت عنوان :دانشگاه ؛چالش ها وامیدها در پردیس آموزشی دانشگاه نمود.

 • ارزیابی مرکز آموزشی،درمانی واسعی با حضور تیم ارزیابی درونی دانشگاه
  روابط عمومی معاونت های آموزشی ،تحقیقات فناوری دانشگاه/در راستای آمادگی مراکز آموزشی درمانی دانشگاه، ارزیابی درونی بیمارستان آموزشی درمانی واسعی با حضور تیم ارزیابی درونی دانشگاه انجام شد.

 • موافقت با اخذ رشته های مشاوره در مامایی و پرستاری اورژانس در مقطع کارشناسی ارشد
  دانشگاه های کلان منطقه 9 آمایشی کشور بصورت ویدئو کنفرانس با اخذ رشته های مشاوره در مامایی وپرستاری اورژانس در مقطع کارشناسی ارشد دردانشگاه علوم پزشکی سبزوار موافقت نمودند.

 • تقدیر از استادان دانشگاه به مناسبت آغاز هفته معلم /گزارش تصویری

 • عملکرد دانشکده ی بهداشت دانشگاه درسال 95 از نگاه گزارش وتصویر

معرفی

معرفی:

امروزه روشهای آنالیز دستگاهی با یاری گرفتن از تکنولوژیهای پیشرفته و سریع در عرصه علوم مختلف از قبیل پزشکی، داروسازی، مواد، نساجی، کشاورزی و منابع طبیعی، معدن، شیمی، نفت، گاز، پتروشیمی، نانوتکنولوژی، بیوتکنولوژی و به یاری محققین شتافته و با بهره گیری از روشهای نوین پاسخگوی نیاز آنها گشته است.

آزمايشگاه آناليز دستگاهی نیز يکي از واحدهاي مهم و ضروري در مقاطع تحصيلات تکميلي جهت انجام پايان نامه و پروژه هاي تحقيقاتي مي باشد. در اين راستا با توجه به جذب دانشجو در مقطع کارشناسي ارشد مهندسي بهداشت محيط در دانشکده بهداشت این آزمایشگاه با تلاش و پيگيري هاي مستمر اعضاي محترم گروه و کارشناسان عزيز راه اندازي گرديد.

این آزمایشگاه با در اختیار داشتن دستگاه هاي پيشرفته کروماتوگرافی و اسپکتروسکوپی افتخار دارد تا گامی هر چند کوچک در راستای رشد و خودکفایی علم و صنعت کشور برداشته و ضمن آشنایی علاقمندان با این روشها خدمتگزار آنها باشد.

به طور کلی هدف در این آزمایشگاه شناسایی کمی و کیفی ترکیبات در زمینه های فلزات، نمونه های محیطی، نفت، گاز، پتروشیمی، بیوتکنولوژی، ومیباشد.

این آزمایشگاه با بهره گیری از وسایل اولیه دقیق آزمایشگاهی از جمله انواع لوازم شیشه ای،یون سنج، دیونایزر، کدورت سنج، فلیم فتومتر،  ترازو، آون، هدایت سنج، میکروسمپلر، pH متر، یخچال، سانتریفوژ،کوره، فریزر، سیستم کجلدال، انواع مواد شیمیایی با خلوص بالا و... و همچنین دستگاههای تخصصی و پیشرفته از جمله HPLC ،GC-MS ، AA ، TOCو UV/VIS آماده ارائه خدمات و مشاوره به دانشگاهیان و صنایع مختلف کشور می باشد.

 

منو اصلی