چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨
اخبار > جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده بهداشت با رئیس دانشگاه


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده بهداشت با رئیس دانشگاه

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای هیات علمی دانشکده بهداشت با رئیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش وبدا/ در راستای مشارکت جمعی و بررسی نقاط قوت،ضعف ،فرصتها و تهدید های موجود با توجه به برنامه های استراتژیک دانشکده بهداشت جلسه ای صمیمانه با حضوررئیس و اعضای هیات علمی دانشکده بهداشت با رئیس دانشگاه در محل سالن اجلاس ستاد مرکزی دانشگاه برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا رئیس دانشکده بهداشت ضمن تشکر از فرصت ایجاد شده ،گزارشی از وضعیت موجود دانشکده را ارائه و در ادامه مدیر پژوهشی دانشکده گزارشی در خصوص فعالیتهای پژوهشی این مجموعه به عنوان دانشکده برتر در انجام تعداد کارهای پژوهشی در سطح دانشگاه از جمله چاپ 83 مقاله در ژورنالهای ایندکس شده در scopns-pobmed- ISI و همچنین دار ا بودن بالاترین H-index در بین اعضا هیات علمی دانشگاه را ارائه نمودند.

 در ادامه مدیران گروه های دانشکده در خصوص تفاهم نامه های آموزشی،برنامه های راهبردی در راستای ارتقاء سطح فعالیتهای تخصصی ، نیازهای تجهیزاتی و آزمایشگاهی، ساماندهی وضعیت آزمایشگاه معتمدو رفرنس دانشگاه و نیروی انسانی مورد نیاز مطالبی را ارائه نمودند.

در خاتمه جلسه ریاست دانشگاه ضمن پاسخ به سوالات مطرح شده و ارائه پیشنهادات در خصوص رفع مشکلات از زحمات و فعالیتهای اعضا هیات علمی دانشکده بهداشت قدردانی نمودند.


 


١١:٣٠ - يکشنبه ٩ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٤٣١    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منو اصلی
دسترسی سریع

   
   
   
  سبزوار،بلوار توحید شهر،بالاتر ازمزار شهدای گمنام،ساختمان پردیس دانشگاه،معاونت آموزشی
05144011300-6        

 فرم تماس با ما

         
 

کد پستی: 9613873136 - صندوق پستی: 319

M.S@medsab.ac.ir