دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

زنگ هشدار ایدز در مدارس شهرستان خوشاب نواخته شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب : زنگ هشدار ایدز با هدف آگاه سازی و پیشگیری از این بیماری در دبیرستان امام حسن مجتبی (ع) سلطان آباد با حضور مسئولین مدرسه و کارشناسان بیماریهای  شبکه بهداشت و درمان خوشاب نواخته شد.

مجید لطفی مسئول  بیماریهای شبکه خوشاب  افزود:یکی از اهداف روز جهانی ایدز، اطلاع رسانی مناسب در خصوص ایدز و اهمیت پیشگیری از آن و برجسته سازی شعار روز جهانی ایدز و نهادینه کردن آن است. نقش آموزش و پرورش در همراه نمودن تمام افراد جامعه در پیشگیری از ایدز بسیار مهم و ضروری است .

 وی در ادامه افزود : یکی از مسائل مهمی کنونی در رویایی جامعه با این بیماری، باورهای غلط مردم  و رفع انگ زدایی است که باید اقدامات وسیع تری در راستای پیشگیری، درمان، اطلاع رسانی و مشارکت در مشاوره ها انجام گیرد.

مجید لطفی با تاکید بر اطلاع رسانی مستمر در خصوص اصول پیشگیری از ایدز بیان کرد: دانش آموزان و مربیان نقش موثری در آگاه سازی خانواده ها و هم سالان  خود دارند که در این راستا برگزاری کارگاه های آموزشی در مدارس باید مورد توجه قرار گیرد.

در پایان برنامه مهمترین راههای پیشگیری از ایدز و همچنین روند درمان بیماران اشاره و همچنین زنگ هشدار ایدز توسط مسئولین مدرسه و کارشناس بیماری های شبکه نواخته شد

گفتنی است زنگ هشدار ایدز در مدارس شهر مشکان با حضور کارشناس بیماری های مرکز و مسئولین مدرسه نواخته شد


 


١٠:٢٨ - چهارشنبه ١٣ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ١١٠٨٧    /    تعداد نمایش : ٣٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه