چاپ        ارسال به دوست

درراستای تکریم از بهورزان در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار صورت پذیرفت؛

بازدید معاون بهداشتی از مرکز خدمات جامع سلامت ششتمد

به منظور ارج نهادن به زحمات بهورزان دانشگاه، دکتر فاطمه نوده به همراه مسئول گروه گسترش شبکه و مدیر امور بهورزی معاونت از مرکز خدمات جامع سلامت ششتمد به مناسبت گرامیداشت روز بهورز بازدید و با بهورزان این مرکز دیدار کرد.

دكتر فاطمه نوده در این بازدید گفت: روز بهورز، تقدير از كساني است كه از مردم ساكن روستاها انتخاب شده و آموزش و مهارت هاي لازم را براي ارائه خدمات بهداشتي كسب و بدون هيچگونه چشمداشتي، سلامت روستاييان عزيز كشور كه مهمترين حلقه مولد جامعه هستند را رصد وهمراهي مي كنند.

معاون بهداشتی دانشگاه با اشاره به نقش مهم بهورزان در پيشگيري  از ابتلاء مردم به بيماري ها و نيز يافتن و شناسايي به موقع بيماران و ارجاع آنها به سطوح بالاتر اظهار داشت: بهورزان بهترين پيام آوران سلامت در ايران بوده كه با كمترين هزينه و كمترين امكانات با تلاش و فعاليت شبانه روزي از سلامت مردم صيانت كرده و اگر امروز شاهد ريشه كني بيماري هايي همچون فلج اطفال و كاهش قابل ملاحظه مرگ و مير نوزادان و شيرخواران و مادران باردار و بيماري هاي واگير در كشور هستيم نتيجه تلاش و مساعي اين عزيزان در دورترين و محرومترين نقاط تحت پوشش دانشگاه مي باشد.

گفتنی است در این بازدید که همکاران مرکز خدمات جامع سلامت ششتمد نیز حضور داشتند از بهورزان این مرکز به نمایندگی از بهورزان دانشگاه با اهداء گل و لوح تقدير قدرانی شد.


١٤:٥٦ - شنبه ١٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: