چاپ        ارسال به دوست

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

همایش "شروع یک رویش" ویژه دانشجویان جدید الورود برگزار شد

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همایش توجیهی دانشجویان جدید الورود این دانشگاه با عنوان "شروع یک رویش" با حضور مسئولین و دانشجویان برگزار شد.

به گزارش وبدا / مهدی سلمانیان ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: همزمان با آغاز سال تحصیلی و با حضور دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه،حجت الاسلام ایمانی مقدم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،سرهنگ بیات مختاری فرمانده نیروی انتظامی شهرستان و معاونین و مدیران دانشگاهی همایش توجیهی دانشجویان جدید الورود با عنوان "شروع یک رویش" صبح امروز دوشنبه 15مهرماه سال جاری در اردوگاه شهید مطهری برگزار شد.

وی افزود: در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه ضمن تبریک وخوش آمدگویی به دانشجویان جدیدالورود دوران دانشجویی را دوران تاثیر گذار در زندگی افراد و ورود به دانشگاه را تمرینی مناسب برای ورود به عرصه های علم و دانش اندوزی و بستری مناسب برای تمرین مسئولیت پذیری برای ورود به جامعه برای ایفای مسئولیت های مهم در زندگی افراد دانست.

مدیر فرهنگی دانشگاه اضافه کرد: سپس در ادامه مراسم مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با بیان کسب علم و دانش ونقش آفرینی مثبت دانشجویان در قله های علم ،انتخاب الگوی مناسب برای موفقیت در کسب علم و دانایی  را دو رسالت مهم دانشجویان در بدو ورود به محیط دانشگاه عنوان کرد.

مهدی سلمانیان تصریح کرد:همچنین در این مراسم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سبزوار توصیه های حفاظتی و پیشگیرانه درخصوص آسیب های اجتماعی را به دانشجویان ارائه و هریک از معاونین آموزشی،تحقیقات وفناوری و فرهنگی دانشجویی ضمن معرفی واحد های مختلف به بیان دستاورد ها و برنامه های دانشگاه ویژه دانشجویان پرداختند.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اضافه کرد:رونمایی از اپلیکیشن معاونت فرهنگی دانشجویی،برگزاری موسیقی توسط گروه ناشنوایان،برگزاری مسابقات ورزشی و برپایی غرفه  کانون ها و تشکل های دانشجویی  دانشگاه از جمله برنامه های این همایش بود که مورد استقبال مسئولین و دانشجویان قرار گرفت.

 


٢١:٤٨ - دوشنبه ١٥ مهر ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٨٣٣    /    تعداد نمایش : ٨٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: