چاپ        ارسال به دوست

بهره برداری از ساختمان کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه در بهمن ماه سال جاری

رئیس دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل کلینیک ویژه از بهره برداری از ساختمان کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه در بهمن ماه سال جاری خبر داد.
روابط عمومی/  مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل کلینیک ویژه صبح دیروز  20 آبان ماه با حضور رئیس و مسئولین دانشگاه،روسای بیمارستان ها و رئیس نظام پزشکی سبزوار برگزار شد.
در این مراسم دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه ضمن تسلیت به مناسبت اربعین حسینی اظهار داشت: در سال های اخیر با راه اندازی کلینیک ویژه دانشگاه خدمات درمانی و تشخیصی ارزشمندی در راستای خدمت به مردم انجام گرفته به طوری که در سال گذشته هر سبزواری یک بار به کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه مراجعه و خدمات تشخیصی و درمانی دریافت کرده است.
رئیس دانشگاه افزود: با توجه به افزایش بار مراجعات مردم به کلینیک های ویژه تابعه، در اوایل بهمن ماه سال جاری ساختمان کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی دانشگاه در مرکز آموزش درمانی واسعی به بهره برداری خواهد رسید.
وی با اشاره به ارائه خدمات نوین درمانی و پاراکلینیکی در کلینیک ویژه تصریح کرد: امید است تا با راه اندازی کلینیک ویژه تخصصی و فوق تخصصی، بار مراجعات مردم به مراکز استان جهت دریافت خدمات تخصصی و فوق تخصصی کاسته شود.
دکتر مسلم در پایان ضمن قدردانی از زحمات و خدمات دکتر شوریده در دوران مسئولیت گفت: با توجه به توانمندی ها و تجربیات دکتر فروزان امید است تا با برنامه ریزی دقیق در راستای خدمت به مردم منطقه گام های موثر و اثر بخش برداشته شود.

در این مراسم دکتر شوریده ضمن قدردانی از حمایت های رئیس دانشگاه اظهار داشت: خوشبختانه طی چند سال اخیر و با حمایت های هیات رئیسه، کلینیک ویژه توانست است خدمات درمانی استاندارد و مناسبی را به مردم منطقه ارائه نماید.

وی با اشاره به مشکلات مالی وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی در دو سال گذشته افزود: با توجه به شرایط مالی و تنگناهای موجود، استقلال مالی کلینیک ویژه سبب شد تا در ارائه خدمات درمانی به مردم وقفه ای ایجاد نگردد.

همچنین دکتر فروزان ضمن قدردانی از مسئولین دانشگاه گفت: پس از اجرای طرح تحول نظام سلامت، یکی از دغدغه های مسئولین چگونگی جایگزین خدمات درمانی دولتی و ارائه خدمات سرپایی بود که با تلاش های صورت گرفته در این راستا این خدمات به صورت هدفمند در بخش های  کلینیکی و پاراکلینیکی ارائه شد به طوری که افزایش 10 برابری خدمات تشخیصی و درمانی در چهار سال اخیر را به دنبال داشته است.
دکتر فروزان با اشاره به ارتقای سطح کیفیت خدمات درمانی تصریح کرد: در همین راستا در سال گذشته 258 هزار خدمات درمانی و تشخیصی در کلینیک ویژه مستقل دانشگاه به مردم منطقه ارائه شده که افزایش بار مراجعین از شهرستانهای تابعه را به همراه داشته است.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد تا با حمایت های مسئولین دانشگاه بتوانیم در راستای ارائه خدمات درمانی و تشخصیصی به مردم منطقه اقدمات موثری داشته باشیم.
شایان ذکر است؛ در پایان مراسم با حضور مسئولین دانشگاه و روسای بیمارستان ها از زحمات و خدمات دکتر محمد شوریده یزدی قدردانی شد.٠٩:٢١ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٧٣٨١    /    تعداد نمایش : ١٠٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: