اطلاعات تماس

نام حوزه

نشانی پایگاه اینترنتی (Website)

نشانی پست الکترونیک (Email)

شماره تلفن

شماره فکس

ستاد مرکزی دانشگاه

www.medsab.ac.ir

info@medsab.ac.ir

44011000-3

...

حوزه ریاست

www.medsab.ac.ir

president@medsab.ac.ir

44011004

44230010

معاونت توسعه ومدیریت منابع

vcDMR.medsab.ac.ir

Vc.DMR@medsab.ac.ir

44011031

44011024

معاونت درمان

VcTreatment.medsab.ac.ir

Vc.Treatment@medsab.ac.ir

44011028

44011014

معاونت غذا و دارو

vcFD.medsab.ac.ir

Vc.FD@medsab.ac.ir

44011034

44011034

معاونت آموزش

vcEDU.medsab.ac.ir

Vc.Education@medsab.ac.ir

44446070

44445648

معاونت تحقیقات و فناوری

vcResearch.medsab.ac.ir

Vc.Research@medsab.ac.ir

44264462

44264462

معاونت دانشجویی و فرهنگی

vcSC.medsab.ac.ir

Vc.SC@medsab.ac.ir

44264430

44264408

معاونت بهداشتی

vcHealth.medsab.ac.ir

Vc.Health@medsab.ac.ir

44645200

44645136

بیمارستان واسعی

Vh.medsab.ac.ir

Vasei.h@medsab.ac.ir

44651300-5

44653861

بیمارستان امداد شهید بهشتی

SBh.medsab.ac.ir

Beheshti.h@medsab.ac.ir

44640115-7

44645003

بیمارستان مبینی

Mh.medsab.ac.ir

Mobini.h@medsab.ac.ir

44238100-5

44221002

بیمارستان قمر بنی هاشم جوین

GBh.medsab.ac.ir

GhamarBaniHashem.h@medsab.ac.ir

45220771

45220404

بیمارستان ولی عصر جغتای

VAh.medsab.ac.ir

ValiAsr.h@medsab.ac.ir

45623814

45623812

شبکه بهداشت و درمان جغتای

Jnet.medsab.ac.ir

Joghatai.n@medsab.ac.ir

45623814

45623812

شبکه بهداشت و درمان جوین

Nnet.medsab.ac.ir

Jovain.n@medsab.ac.ir

45220747

45220747

شبکه بهداشت و درمان خوشاب

Knet.medsab.ac.ir

Khooshab.n@medsab.ac.ir

45024688

45024213

شبکه بهداشت و درمان داورزن

Dnet.medsab.ac.ir

Davarzan.n@medsab.ac.ir

44924153

44924153

مرکز فوریتهای پزشکی

EMS.medsab.ac.ir

EMS@medsab.ac.ir

44663040

44653563

 

روابط عمومی

مجمع خیرین سلامت

نظرسنجی

 

نشریات دانشگاه

کتابخانه مرکزی

پرسشهای متداول

 

پست الکترونیک

برنامه استراتژیک دانشگاه

پیشنهادات و انتقادات

 

 آمار بازدید
بازديدکنندگان اين صفحه : 9979
بازديدکنندگان امروز :
10414
کل بازديدکنندگان : 27189182
بازديدکنندگان آنلاين : 24
زمان بارگزاري صفحه : 0.4450

ثانيه

معرفی دانشگاه     |     اطلاعات تماس     |     پیوندهای مرتبط     |    نقشه سایت    |   سرود ویژه دانشگاه

نشانی: سبزوار - خیابان اسدآبادی - سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار - تلفن : 44011000 - 051 ایمیل: info@medsab.ac.ir