چاپ        ارسال به دوست

بازدید مهندس سبحانی فر از شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای

  مهندس سبحانی فر نماینده مجلس شورای اسلامی به همراه محبی فر فرماندار و مهندس زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از مراکز و خانه های بهداشت پیشنهادی بازدید کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جغتای/ مهندس سبحانی فر نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر مرتضی محبی فر فرماندار و مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان از محل ساختمانهای مراکز پیشنهادی ابوچناری، خداشاه، فراشیان و خانه های بهداشت اله آباد و حطیطه بازدید کرد.

   مهندس سبحانی فر در بازدید از روستاهای اله آباد، فراشیان، خداشاه، ابوچناری و حطیطه از ساختمانهای پیشنهادی جهت مراکزخدمات جامع سلامت روستایی و خانه های بهداشت بازدید و از حمایتهای دکتر مسلم رئیس دانشگاه در توجه به بخش سلامت تقدیر، و با توجه به وضعیت اقتصادی دولت در تجهیز این مراکز توسط اعضای شورای اسلامی و خیرین این روستاها تأکید کرد.

  مهندس حسین زرقانی سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیر و تشکر از مهندس سبحانی فر و دکترمحبی فر فرماندار، گزارش مختصری از روند ارائه خدمات به مردم در مراکز خدمات جامع سلامت، مشکلات و کمبود های این مراکز در ارائه خدمات به مراجعین پرداخت، و افزود؛ مردم این روستاها با راه اندازی این مراکز وخانه های بهداشت دسترسی آسانی به خدمات بهداشتی و درمانی خواهند داشت و ابراز امیدواری کرد روز به روز شاهد تحقق و پیشرفت در بحث سلامت باشیم.

 گفتنی است  مراکز و خانه های بهداشت فوق با توجه به اصلاحیه طرح گسترش در سال 1395 به تصویب وزارت بهداشت و درمان رسیده است، که با راه اندازی این مراکز، مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری شبکه بهداشت از 5 مرکز به 9 مرکز و خانه های بهداشت از سی و سه خانه بهداشت به سی و شش خانه بهداشت افزایش می یابد.



١٠:٣٧ - شنبه ٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٢١    /    تعداد نمایش : ٧٦٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: