چاپ        ارسال به دوست

در راستای برنامه نظام ارجاع الکترونیک صورت پذیرفت:

راهکارهای نهایی نظام ارجاع الکترونیک برای پزشکان

سید احمد احمدی نسب معاون اجرایی معاونت بهداشتی در راستای اجرای نظام ارجاع الکترونیک در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: یکی از اهداف اصلی برنامه نظام ارجاع الکترونیک جلوگيري از مراجعات متعدد بيماران به مراكز درماني در سطوح مختلف  و درمان هاي تكراري است که با اجرای این برنامه  مديريت دسترسي آسان به خدمات درماني اتفاق مي افتد.

احمدی نسب در ادامه گفت: از دیگر اهداف نظام ارجاع افزايش و بهبود خدمات سلامت است که نهايتا منجر به مديريت منابع مي شود.

در ادامه حمید عالمی مدیر گسترش شبکه معاونت بهداشتی با اشاره به شروع برنامه نظام ارجاع سطح 2 برای جمعیت تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: کلاس ها و کارگاه های آموزشی مورد نیاز برای شروع کار به اندازه لازم برگزار شده است و همچنین چندین جلسه هماهنگی با ریاست محترم دانشگاه، معاونت درمان و مجموعه های درگیر در این خصوص انجام شده است.

عالمی در ادامه از کلیه پزشکان شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی خواست بر اساس دستورالعمل های ابلاغی کلیه ارجاع های سطح 2 را با رعایت سقف مورد نظر به مراکز تخصصی و فوق تخصصی از طریق سامانه یکپارچه بهداشت انجام دهند.

مدیر گسترش شبکه در پایان با نظر به اینکه در شروع برنامه مطمئنا مشکلاتی وجود خواهد داشت که پزشکان و همکاران محترم درگیر در برنامه با مدیریت و حوصله باید کمک کنیم که مشکلات برطرف گردد.

 


٠٩:٥٢ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨    /    شماره : ١١٢٦٨    /    تعداد نمایش : ٣٩٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: