چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد مبارزه با کروناویروس شهرستان جغتای برگزارشد

  در پی اعلام وضعیت سفید شهرستان جغتای از سوی وزارت بهداشت، جلسه ستاد مبارزه با کروناویروس شهرستان، با حضور مسئولین اداره ها و نهادها در محل فرمانداری جغتای تشکیل شد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان جغتای/ مرتضی محبی فر فرماندار جغتای در جلسه ستاد مبارزه با کرونا ویروس شهرستان با اشاره به اعلام وضعیت سفید جغتای از سوی وزارت بهداشت گفت؛ اعلام وضعیت سفید به معنای پایان کرونا ویروس در سطح شهرستان نیست.

  وی افزود؛ ستاد مبارزه با کرونای شهرستان جغتای با آمادگی کامل و رصد و پایش روزانه، آموزشهای لازم را به مردم ارائه دهند، در صورت عدم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی توسط مردم وضعیت تغییر کرده، و شهرستان از وضعیت سفید خارج خواهد شد.

  در ادامه مهندس حسین زرقانی رئیس شبکه بهداشت ودرمان جغتای؛ گزارشی از اقدامات و فعالیت های انجام شده در سطح شهرستان و وضعیت مبتلایان به کروناویروس را ارائه و از توجه ویژه مسئولین و مدیران دستگاه های شهرستان در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس تقدیر و تشکر کرد.

  گفتنی است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.


 


٠٩:٢٨ - شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٣٩٩    /    شماره : ١١٧٤٨    /    تعداد نمایش : ٣٢٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: