چاپ        ارسال به دوست

دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با ریاست شبکه بهداشت و درمان جغتای

  در راستای تعامل بین ادارات و نهادهای شهرستان سرگرد پاسدار زیبایی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه با مهندس زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان و حمزه محمدآبادی مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان دیدار کرد.

  روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جغتای/ سرگرد پاسدار اسماعیل زیبایی فرمانده سپاه جغتای با حضور در شبکه بهداشت و بازدید از کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان از فعالیت های انجام شده در مورد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس و حوزه سلامت، از ریاست و کادر بهداشتی و درمانی شهرستان که در خط مقدم مبارزه با این بیماری منحوس فعالیت داشته و دارند تقدیر و تشکرکرد.

  وی در ادامه از آمادگی و همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه و کانون بسیج جامعه پزشکی در محرومیت زدایی مناطق محروم شهرستان در حوزه سلامت، اعلام آمادگی کرد.

  مهندس حسین زرقانی ریاست شبکه بهداشت و درمان گفت؛ با شیوع ویروس کرونا همه دستگاه‌های شهرستان همکاری داشته و دارند، بویژه همکاری ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درخور تحسین است.

  مهندس زرقانی از همراهی و تلاش فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه جغتای سرگرد پاسدار زیبایی و همه بسیجیان شهرستان،بسیج جامعه پزشکی، نیروهای جهادی، مردم و مسئولین شهرستان در پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس که با تمام توان و بدون هیچ چشم داشتی همیشه درصحنه حاضر بوده و هستند تا این بیماری مدیریت شود، تقدیر و تشکر کرد، و آمادگی خود را جهت همکاری بیشتر با ناحیه مقاومت و بسیج جامعه پزشکی شهرستان  اعلام داشت.
  شایان ذکر است شبکه بهداشت و درمان شهرستان جغتای با داشتن 8 مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی، یک بیمارستان و چهار پایگاه اورژانس جاده ای و شهری فعال تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی سبزوار و درغرب خراسان رضوی قرار دارد.٠٩:٠٤ - سه شنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١١٨٥١    /    تعداد نمایش : ٣٠٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: