چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب خبر داد

جلسه آموزشی سامانه الکترونیکی سینا ویژه نیروهای فنی مرکز خدمات جامع سلامت دیوانگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب: جلسه آموزشی سامانه سینا هدف آموزش به پزشکان خانواده، مامای تیم سلامت، کاردان ها و بهورزان درمرکز خدمات جامع سلامت دیوانگاه توسط کارشناس فنی سامانه الکرونیکی سینا برگزار شد.

در این جلسه آموزشی،خانم مهندس مظهری کارشناس فنی سامانه الکترونیکی سینا دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص چگونگی ثبت‌نام خدمت‌گیرندگان، ورود و خروج و جستجوی افراد تحت پوشش، مشخص نمودن نوع بیمه اعضاء و گزارش‌گیری از سامانه، چگونگی ثبت خدمات در پرونده بیماران، چگونگی ارجاع بیمار، درخواست خدمات پاراکلنیک و ... آموزش‌های لازم را ارائه داد .
وی اظهار کرد: این سامانه با هدف الکترونیکی کردن مراقبت‌های بهداشتی و خدمات پزشک خانواده طراحی شده است و در آن کلیه مراکز، پایگاه‌ها، خانه‌های بهداشت و همچنین کارکنان شاغل در حوزه سطح استان تعریف شده‌اند. همچنین همه خدمات بهداشتی و مراقبت‌های سلامت به صورت الکترونیکی در آن ثبت می‌شود
رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب در پایان ضمن تشکر از حضور کارشناسان فنی معاونت بهداشتی مشهد خاطر نشان کرد این شبکه آمادگی دارد در راستای بهتر شدن ارائه خدمات کارگاه هایی از قبیل را برگزار نماید.

 


 

 


٠٨:٣٩ - چهارشنبه ١٥ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٦٩٩٦    /    تعداد نمایش : ٥٨٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: