چاپ        ارسال به دوست

بهداشت حرفه ای

بازدید واحد بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان داورزن از کارگاه های فلفل کوبی شهرستان داورزن

روابط عمومی/ همزمان با آغاز فصل برداشت فلفل قرمز از مزارع شهرستان داورزن و با حضور کارشناسان واحد بهداشت حرفه ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان، کارگاه های فلفل کوبی روستای بیزه به عنوان یکی از بزرگترین قطب های فلفل کوبی در شرق کشور مورد بازدید قرار گرفت.

با توجه به اهمیت رعایت اصول بهداشت حرفه ای در این کارگاه ها، مهندس سلیمانی مسئول واحد بهداشت حرفه ای شبکه با حضور در روستای بیزه، ضمن بازدید از کارگاه های فعال، نکات آموزشی لازم در این خصوص را یادآور گردید.

در این بازدید که مهندس باعثی کارشناس بهداشت حرفه ای و سید تقی هاشمی بهورز روستای بیزه وی را همراهی کردند، آموزش های لازم در خصوص عوامل زیان آور محیط کار، اهمیت انجام معاینات شغلی، استفاده از وسایل حفاظت فردی، رعایت اصول ایمنی و ارگونومی و ... به متصدیان و شاغلین کارگاه ها ارائه گردید.

لازم به ذکر است، روستای بیزه در 15 کیلومتری شمال شهر داورزن واقع شده و دارای حدود 40 کارگاه فلفل کوبی و آسیاب ادویه بوده و از سراسر ایران و برخی کشورهای همجوار محموله های فلفل جهت آسیاب و خرد شدن به این روستا ارسال می گردد و همین امر این منطقه را به قطب ادویه کوبی در شرق کشور تبدیل نموده است./ تاج مزینانی٠٧:٤٣ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ٧٠١٧    /    تعداد نمایش : ٥٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: