چاپ        ارسال به دوست

مفدا سبزوار خبر داد:

همایش "شمر زمانه ات را بشناس" در دانشگاه برگزار شد

با همت بسیج دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، شب گذشته شنبه ۱۳آبان ماه، همایش "شمر زمانه ات را بشناس" در سالن شهید آوینی برگزار گردید.

به گزارش مفدا سبزوار/به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، شب گذشته شنبه ۱۳آبان ماه، با همت بسیج دانشجویی و همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی، همایش "شمر زمانه ات را بشناس" در سالن شهید آوینی دانشگاه برگزار گردید.

این مراسم که با حضور دکتر حیدری مدیر جدید فرهنگی برگزار می شد، با تلاوت کلام الله مجید توسط قاری بین المللی و نفر اول حفظ پنج جزء در بیست و دومین جشنواره قرآن و عترت(ع) وزارت بهداشت، دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه آقای مجتبی مهجور آغاز شد.

در ادامه دکتر مصطفی باقرزاده سخنگوی جنبش مردمی حفاظت از منافع ایران با بیان اینکه باید همواره جبهه دانشجویی در میدان حضور داشته باشد و در مسئله استکبار روشنگری کند افزود: ماجرایی که در برابر جمهوری اسلامی ایران انجام می شود اساسی و بنیادی است و باید در همه حال جامعه دانشگاهی بیدار باشد.

در پایان دکتر حیدری مدیر فرهنگی دانشگاه با اهداء هدیه ای از دکتر باقرزاده تقدیر نمودند و به قید قرعه به حاضرین هدایایی به رسم یادبود اهدا کردند.

 

 جهت بازدید از گزارش تصویر اینجا را کلیک نمایید


١٤:٢٥ - يکشنبه ١٤ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٧٣٥٢    /    تعداد نمایش : ٣٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: