چاپ        ارسال به دوست

بهداشت محیط

بازدید مشترک شبکه بهداشت و درمان و دامپزشکی شهرستان داورزن از ایستگاه صلواتی جان نثاران ولایت روستای صدخرو

روابط عمومی/ همزمان با دهه آخر صفر و برپایی ایستگاه صلواتی جان نثاران ولایت در روستای صدخرو شهرستان داورزن به منظور خدمات رسانی به مسافران و زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع)، سرپرست و مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان به همراه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان، از این ایستگاه صلواتی بازدید کردند.

دکتر میری سرپرست شبکه بهداشت و درمان ضمن قدردانی از دکتر داورزنی رئیس شبکه دامپزشکی به جهت همراهی و همکاری بین بخشی، زحمات مسئولین و خدمت گزاران ایستگاه را شایسته تقدیر دانست و با اشاره به اهمیت سلامت در سفر، هدف از این بازدید را بررسی امکانات و نحوه ی خدمات رسانی به مسافران و زائرین گرامی بیان نمود.

در این بازدید محل و شرایط نگهداری مواد غذایی، کلر زنی آب آشامیدنی، نحوه ی آماده سازی و توزیع نهار، پخش چای و دمنوش و ... مورد بازدید قرار گرفت و آموزش های لازم به مسئولین مربطه ارائه گردید.

مهندس شهرآبادی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه، تهیه آب آشامیدنی سالم را یکی از ضروریات ایستگاه دانست و ضمن سنجش حرارت غذای آماده جهت توزیع وعده نهار، در خصوص بهداشت لوازم و وسایل مورد استفاده و بهداشت فردی، آموزش های لازم را ارائه نمود./ تاج مزینانی١٧:٥٦ - شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٧٤١٧    /    تعداد نمایش : ٧١٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: