چاپ        ارسال به دوست

کسب رتبه پویا در مدیریت عملکرد توسط دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

به گزارش وبدا ؛ در سی و چهارمین همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور ، با اهدای لوح تقدیر و تندیس  از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است با توجه به سومین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت و ارزیابی های بعمل آمده در این خصوص در سال 95؛ معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه موفق به کسب "رتبه پویا در مدیریت عملکرد" شد.

دکتر سیدعلی صدرالسادات معاون توسعه ، مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اهدای لوح تقدیر از توفیق دانشگاه در کسب رتبه پویا در مدیریت علمکرد تقدیر کرد.

در این لوح آمده است:

جناب آقای دکترعلیرضا مسلم

رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

با اهداء سلام وتحیات الهی

تداوم نظام مدیریت عملکرد یکی از نشانه های اساسی حرکت در مسیر تعالی هر سازمان محسوب می گردد که چنین نظامی مرهون  تلاش های بی دریغ مدیران و کارکنان اندیشمند وعملگرایی است که در پی شناسایی، تامین و تخصیص هدفمند منابع برای دستیابی به اهداف سازمان می باشند.

اکنون که با عنایت الهی، وارد سومین سال استقرار نظام مدیریت عملکرد در حوزه توسعه مدیریت ومنابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شده ایم، بدینوسیله اعلام می دارد معاونت توسعه مدیریت ومنابع آن دانشگاه در ارزیابی به عمل آمده در سال 1395 به رتبه پویا(**) نایل آمده است.

لذا ضمن تقدیر از اهتمام ویژه جنابعالی و معاون محترم توسعه، مدیریت ومنابع آن دانشگاه و همکاران ایشان، توفیقات بیشتر همگان را در نیل به اهداف بلند نظام سلامت از درگاه خداوند متعال خواهانم.

دکترسیدعلی صدرالسادات

معاون توسعه ، مدیریت و منابع

 دانلود فايل : 11x.jpg ( 257KB )


١٢:٢١ - پنج شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ٦٤٠٨    /    تعداد نمایش : ١٣٧٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: