شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨
منو اصلی


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب

برگزاری جلسه هم اندایشی پیام گزاران سلامت

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب :جلسه هم اندیشی پیام گزاران  سلامت با هدف مشارکت در ارتقای سلامت و حفظ سلامت کارکنان با حضور فرماندار و معاونت اجتماعی دانشگاه ،رئیس شبکه بهداشت و روسای ادارات شهرستان و پیام گزاران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در ابتدا دکتر احمدی رئیس  شبکه بهداشت و درمان خوشاب ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین کلیاتی در خصوص روند تدوین برنامه جامع سلامت شهرستان بیان نمود .

وی هدف از برگزاری این جلسه را تبادل و هم‌اندیشی و مشارکت در ارتقای سلامت دانست  و اظهار داشت پیام‌گزاران سلامت، رابطان، حامیان و مشاوران سلامت‌محور دستگاه‌ها هستند. ضرورت تشکیل شورای پیام‌گزاران سلامت ایجاد حساسیت در سازمان‌ها نسبت به حفظ سلامت کارکنان خود است و همچنین به اهمیت سلامت و ابعاد روحی،معنوی و اجتماعی سلامت اشاره کرد.

در ادامه حسن ابارشی فرماندار شهرستان ضمن پرداختن به معقوله سلامت  و ضرورت اجتماعی شدن سلامت و به اهمیت همکاری بین‌بخشی سازمان‌ها و دستگاه‌ها در راستای تأمین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه جهت  برنامه ریزی افزایش سواد سلامت کارکنان  اشاره نمود،

شایان ذکر است دکتر مهران  پور معاون اجتماعی دانشگاه  به چگونگی اجرای این برنامه پرداخت و اشاره داشتند که 50 درصد سلامت به حوزه اجتماعی مربوط میشود.طبق آمارهای بدست آمده 20 درصد از مشکلات سلامت مردم در حوزه بهداشت و 75 درصدمربوط به سایر دستگاه هاست ./سلطانی200


 


١٠:١١ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٧٧    /    تعداد نمایش : ٥٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

لینکهای مفید

 
درباره سبزوارIدرباره دانشگاهIنقشه سایتIپست الکترونیکIتماس با ما

سبزوار - خیابان اسد آبادی - چنب باغ ملی - ساختمان ستاد مرکزی دانشگاه