چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی معاونت بهداشتی خبر داد:

برگزاری دومین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان

دومین جلسه کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان سبزوار  با دستور کار :

 1-بیماریهای  متقله از آب و غذا

2-  برنامه تشدیددر ماه مبارک رمضان  در ساعات غیر اداری و تعطیل  برگزار گردید.

مهندس میر دشتی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری  ویژه شهرستان سبزوار ضمن بیان دستور کار جلسه خواستار همکاری ادارات و سازمانها با مصوبات جلسه شده و تاکید کرد با توجه به فصل تابستان و شروع مسافرت های  تابستانی  به خصوص در قسمت های پرتردد مسافرین به ویژه  ورودی شهر و حاشیه کمربندی  شهر بهداشت مواد غذایی ، آب شرب و نظافت پارک ها و... تمهیدات بهداشتی مد نظر قرار گیرد.

دکتر نوده معاون بهداشتی  دانشگاه در خصوص نقاط پرجمعیت و اماکن  پرخطر  که احتمال اپیدمی بیماریهای منتقله از اب وغذا به ویژه بیماری وبا  تاکید و خواستار هماهنگی لازم در حوزه درون سازمانی و برون سازمانی شد.

دکتر حسینی هوشیار مسئول مدیریت بیماریها معاونت بهداشتی آمار کلی در مورد نظام مراقبت بیماریها و شاخص های دانشگاهی را ارائه و خواستار گزارش دهی بخش خصوص در مورد نظام مراقبت بیماریها  شد.

مهندس کرابی کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط ضمن تشکر از  شرکای فعال حوزه سلامت در ادارات (آب و فاضلاب شهری و روستای ، اماکن نیروی انتظامی،جهاد کشاورزی ، اداره صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف  و...)   گزارش عملکرد آب و غذا سال 96 دانشگاه را ارائه و در مورد چالش های بهداشت آب و مواد غذایی مطالبی را عنوان کرد. /140


 


١٠:١٢ - شنبه ٥ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٨٤٠٦    /    تعداد نمایش : ٥٩٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: