چاپ        ارسال به دوست

برگزاری کارگاه بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی

کارگاه هم اندیشی بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی در دانشگاه برگزار شد.

روابط عمومی معاونت آموزشی /کارگاه هم اندیشی بین المللی سازی آموزش علوم پزشکی در مورخه ۹۷/۴/۳ از سوی مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه برگزار گردید.

در این کارگاه یک روزه، معاونین آموزشی، تحقیقات و فناوری، دانشجویی و فرهنگی و همچنین سرپرست EDC و رؤسای دانشکده ها، مدیران آموزشی، روابط امور بین الملل و اعضای کارگروه بین المللی سازی و جمعی از اعضای هیأت علمی دانشگاه حضور داشتند.

در ابتدای کارگاه دکتر آگاه معاون آموزشی دانشگاه ضمن تأکید بر موضوع بین المللی سازی، دقایقی درخصوص اهمیت طرح تحول و نوآوری صحبت نمودند؛ سپس دکتر شموسی نماینده کارگروه بین المللی سازی به بیان گزارش مختصر در خصوص برنامه عملیاتی،اهداف و اولویت ها و اقدامات زیر ساختی انجام شده از جمله سایت لاتین دانشگاه، پورتال EducationIran و گسترش جذب دانشجوی خارجی در این دانشگاه پرداختند.

در ادامه دکتر محمدرضا کارگزار مسئول دبیرخانه بین المللی سازی کلان منطقه ۹ آمایشی کشور با بیان راهکارها و نحوه برطرف نمودن چالش ها، نکاتی را در زمینه های جذب دانشجو، هزینه، مسائل کنسولی، اقامت، فرآیندهای پذیرش، مسائل فرهنگی و اسکان، تشکیلات امور بین الملل و دوره های کوتاه مدت (Short Course) بیان نمودند.

 در انتهای این کارگاه، جلسه پرسش و پاسخ در خصوص اهم مشکلات موجود و شیوه های افزایش جذب دانشجو مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نیز از زحمات فعالان این حوزه قدردانی گردید.

 


 


١٤:٤٨ - دوشنبه ٤ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٨٥٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٠٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: