چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جوین خبر داد

برگزاری مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان جوین

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان جوین /

مراسم تکریم و معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان جوین در محل سالن شهدای دولت فرمانداری،با حضور فرماندار محترم،معاونت محترم  بهداشتی دانشگاه متبوع ،امام جمعه محترم  و سایر مسئولین شهرستانی برگزار گردید.

 در ابتدای مراسم، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی آقای دکتر محمدرضا قزلقارشی ضمن  ارایه مقدماتی به بخشی از فعالیت های صورت گرفته از ابتدای  مدیریت خویش در این 5 سال  اشاره نموده و برای آقای دکتر کوشکی آرزوی موفقیت نمودند.

سپس حاج آقا دلیری پور؛ امام جمعه محترم  ضمن بیان برخی از دستاوردهای انقلاب اسلامی، از آقای دکتر محمدرضا قزلقارشی به جهت کلیه فعالیت های صورت گرفته توسط ایشان قدردانی نمودند. ایشان هم چنین با اشاره به برخی از مشکلات ساختاری موجود دربیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی، از فرماندار محترم و معاون محترم  بهداشتی دانشگاه، درخواست نمودند که جهت رفع این مشکلات توجه ویژه ای مبذول فرمایند

عادلی فر- رئیس مجمع خیرین سلامت نیز بعنوان سخنران بعدی ضمن تشکر از خدمات ارزنده دکتر قزلقارشی وتشریح خدمات ارایه شده با همکاری مجمع گفت : مجمع خیرین سلامت جوین که حائز رتبه اول در سطح استانی می باشد کما فی السابق آمادگی دارد کمکهای موثری جهت پیشرفت امور عمرانی سلامت در منطقه را داشته باشد

در ادامه آقای دکتر داود کوشکی ، پس از ارایه خلاصه بیوگرافی خویش ضمن  تعریف جامع سلامت، به بیان برخی از شاخص های بهداشتی و پیشرفت های نظام اسلامی در راستای اهداف توسعه پرداختند. ایـــشان هم چنین پس از اشاره به فعالیت های  پربار آقای دکتر محمدرضا قزلقارشی، اظهار امیدواری نمودند که این شبکه بیش از پیش در جهت ارتقای سلامت مردم شریف شهرستان گام بردارد..

سپس سرکار خانم دکترنودهی؛ معاونت محترم امور بهداشتی دانشگاه، با قدردانی از زحمات ریاست سابق شبکه بهداشت و درمان و اشاره به سوابق مدیریتی مدیر جدید، از کلیه مسئولین شهرستانی درخواست نــمودند همچون گذشته، حداکثر همکاری را با آقـــای دکتر داود کوشکی داشته باشند.

 در پایان نیز جناب آقای مهندس جمشیدی؛ فرماندار محترم شهرستان از کلیه زحمات آقای دکتر محمدرضا قزلقارشی تقدیر و تشکر نموده و اعتمادسازی در مردم را یکی از دستاوردهای مهم دوران ریاست ایشان قلمداد نمودند

. ایشان هم چنین ضمن اشاره به توانمندی های آقای دکتر داود کوشکی، اظهار امیدواری نمودند که بیش ار پیش شاهد رشد و بالندگی  شبکه بهداشت و درمان جوین باشیم.

در پایان مراسم، تقدیر نامه ها و هدایایی که از سوی ریاست محترم دانشگاه ، فرمانداری، مدیریت جدید شبکه، ، پرسنل شبکه بهداشت و درمان، نیروی انتظامی ،شورای شهرستان ، مجمع خیرین سلامت جوین و سایر ارگانهای شهرستان تهیه گردیده بود، که تقدیم آقای دکتر  محمدرضا قزلقارشی گردید.

 


 


١١:٣٩ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٨٥٦٥    /    تعداد نمایش : ١٤٠٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: