اخبار > نشست روابط عمومی های دانشگاه در شهرستان خوشاب


  چاپ        ارسال به دوست

نشست روابط عمومی های دانشگاه در شهرستان خوشاب

نشست روابط عمومی های ستادی ، معاونت های آموزش ، تحقیقات و فناوری ، دانشجویی و فرهنگی ، بهداشتی ، بیمارستانها و شبکه های بهداشت و درمان تابعه دانشگاه صبح امروز پنج شنبه 4 خرداد ماه سال جاری با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان خوشاب و مدیر روابط عمومی به میزبانی شبکه بهداشت و درمان خوشاب برگزار شد .

خبر نگار وبدا سبزوار /  محمد جعفر جغتایی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب با اشاره به سالروز فتح خرمشهر و دلاوری رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت : امروزه روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی یک سازمان، نقشی قابل توجه دارند .

وی افزود: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، در دانشگاه ها دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

جغتای با بیان اینکه روابط عمومی برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، تصریح کرد : روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و مردم است که این امر مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان و رضایت مردم اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه مهدی بازقندی مدیر روابط عمومی ضمن تقدیر از حضور فعال و پررنگ روابط عمومی های تابعه دانشگاه در برگزاری مراسمات هفته سلامت و پنجمین سفر وزیر محترم بهداشت به سبزوار ، اظهار داشت : بی شک بزرگداشت نقش روابط عمومی در دستگاههای اجرایی ، بخصوص دانشگاه ها، تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون هنر روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.

وی افزود: با عنایت به بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی): "روابط عمومی آیینه تمام نمای مراکز، سازمان‌ها و نهادهای مختلف است که با هدف بهبود کیفیت خدمت‌رسانی به مردم و ارتقای سطح ارتباطات با بخش های مختلف یک جامعه، ایجاد شده است و در عصر حاضر که عصر ارتباطات سریع می باشد وجود چنین تشکیلاتی آن هم در سطحی متعالی و برخوردار از روش های پیشرفته و البته الکترونیک برای ارتباط و اطلاع رسانی، امری ضروری و غیر قابل اجتناب است." نقش روابط عمومی در ایجاد ارتباطی سالم و جامع پررنگ شده است .

بازقندی تصریح کرد : بی شک امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت هر سازمانی و نهادی  جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.

شایان ذکر است : در این نشست یک روزه کارگاه اصول خبر نویس و عکاسی خبری برگزار و از روابط عمومی های فعال در معاونت ها و مراکز تابعه دانشگاه با لوح سپاس رئیس دانشگاه، تقدیر شد .


 


١٨:٢٣ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٦١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

منوی معاونت
        دسترسی سریع                  لینک های ویژه
                اطلاع رسانی
                                         
                                         
                                         
                                          آمار بازدید
                                         

بازديدکنندگان اين صفحه :

بازديدکنندگان امروز :

53206

12822

                                           

کل بازديدکنندگان :

بازديدکنندگان آنلاين :

50950370

12

                                                   

Copyright © 2015    Sabzevar University of Medical Sciences. All rights reserved