شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٩
اخبار > رفاه کارمندان، اولویت معاونت توسعه وزارت بهداشت است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:

رفاه کارمندان، اولویت معاونت توسعه وزارت بهداشت است

به گزارش مفدا، سیدکامل تقوی نژاد در مراسم گرامیداشت روز کارمند که در ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، ضمن تبریک روز کارمند و هفته دولت گفت: اولویت مورد تاکید در حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، توجه به مسائل رفاهی همکاران بوده و در این راستا نیز برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است.

وی یادآور شد: تلاش داریم با استفاده از تجربیات همکاران، دانشگاه های علوم پزشکی و خرد جمعی، قدم های موثرتری در زمینه مسائل رفاهی همکاران برداریم، به گونه ای که شاهد افزایش رضایت مندی بیشتر همکاران باشیم.

تقوی نژاد، یکی دیگر از موضوع های مورد نظر خود در وزارت بهداشت را سامان دهی وضعیت نیروی انسانی "قرارداد کار معین" دانست و عنوان کرد: بیش از ۵۰۰ نفر از نیروی انسانی ستاد وزارت بهداشت که در قالب قراردادکار معین  از سال های پیش، مشغول به کار هستند همواره دغدغه ذهنی تبدیل وضعیت به پیمانی را داشته‌اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با حمایت وزیر بهداشت و همراهی و تصویب اعضای هیات امنای موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) قرار است با هماهنگی سازمان امور اداری و استخدامی این همکاران به "پیمانی" تبدیل وضعیت شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، تاکید کرد: امیدوارم با حضور این همکاران، پس از تبدیل وضعیت مراسم جشن دیگری را برگزار نمائیم.

وی به یکی دیگر از چالش های مطرح شده برخی کارمندان وزارت بهداشت در سال های گذشته نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تعدادی از همکاران در این مدت، موفق نشدندکه فوق العاده ویژه را دریافت کنند، این خبر خوش را هم، به آنها می دهم که فرآیند قانونی طی شده و همه این افراد که حکم حقوقی آنها دچار مشکل بود؛ فوق العاده ویژه را دریافت خواهند کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت با اشاره به حضور بازنشستگان وزارت بهداشت در سالن همایش و تجلیل از آنها در این برنامه اظهار داشت: بازنشستگان به عنوان گنجینه های زنده تجربه و حکمت، بیش از ۳۰ سال از عمر خود را صرف آبادانی، توسعه و پیشرفت نظام سلامت کشور کردند.

تقوی نژاد، ضمن قدردانی از خدمات بازنشستگان وزارت بهداشت، ادامه داد: تجربه گرانسنگ شما، چراغ راهی برای کارکنان فعلی وزارت بهداشت است تا بتوانیم با درس آموزی از آنها هم چنان با صبر، متانت، حوصله، خوش رویی، نشاط و مسئولیت شناسی در جهت خدمت به مردم گام برداریم.

به گزارش وبدا، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، با اشاره به تجلیل فرزندان کارمندان وزارت بهداشت در این برنامه که در جشنواره های مختلف علمی، رتبه برتر کسب کردند، اظهار داشت: چشمِ امید کشور به تلاش های این عزیزان دوخته شده است و امیدوارم برای آینده سازان کشور، حضور در این جمع، انگیزه لازم برای کوشش و فعالیت علمی بیشتر در سال تحصیلی پیش رو را فراهم نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم از بازنشستگان سال ۹۷ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین فرزندان کارکنان که رتبه های برتر جشنواره های علمی را کسب کردند، تجلیل شد.


٠٩:٤٦ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٦١٩    /    تعداد نمایش : ٥٥٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


انعقاد قرارداد بیمه تکمیل درمان سال 1400-1399
قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان شاغل و بازنشسته دانشگاه در سال 1400-1399پس از برگزاری مناقصه با شرکت سهامی بیمه دانـا منعقد شده است.
 ٠٧:٥٠ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
دراستای پیگیری و رفع موانع و مشکلات مالی صورت پذیرفت؛
برگزاری نشست مشترک مسئولین دانشگاه با معاون توسعه وزارت بهداشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به همراه معاون توسعه و مدیربودجه دانشگاه جهت ، پیگیری و رفع موانع و مشکلات مالی این دانشگاه،با معاون توسعه وزارت بهداشت دیدار نمود.
 ١٨:٥٨ - يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٧:٥٤ - يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

درخواست رئیس دانشگاه برای تبدیل وضعیت نيروهاي شرکتي و قراردادي
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی نامه به وزیر بهداشت خواستارتبدیل وضعیت نيروهاي شرکتي و قراردادي این دانشگاه شد.
 ١١:٣٨ - چهارشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٢ادامه خبر >>

آگهي جذب نیروی شرکتی فناوری اطلاعات
شرکت برترمحاسب سبزوار در نظر دارد براي تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات جذب نماید.
 ٠٩:٢٠ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...