جمعه ٢٤ مرداد ١٣٩٩
اخبار > کسب 9رتبه برتر کشوری در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخبرداد؛

کسب 9رتبه برتر کشوری در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:اساتید،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت موفق به کسب 9رتبه کشوری شدند.

وبدا سبزوار / مهدی سلمانیان ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با وبدا اظهار کرد: در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت، 119 نفر از اساتید دانشگاه، یکهزارو624 نفراز کارکنان و 883 نفر دانشجوی قرآنی در این دوره از مسابقات حضورفعال داشتند.

وی با اشاره به راهیابی  22نفر از اساتید ، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به مرحله نیمه نهایی جشنواره،افزود: مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات در 3 گروه دانشجویان ، اساتید و کارکنان و مرحله نهایی با راهیابی12 نفر از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با موضوعات حفظ کل و قرائت به روش تحقیق و تقدیر از برگزیده گان جشنواره در همدان برگزار شد.

مهدی سلمانیان با اشاره به اعلام نتایج نهایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت اضافه کرد: در این دوره از مسابقات اساتید،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه موفق به کسب 9رتبه کشوری در بخش های پژوهشی، فنّاوری، ادبی، هنری و معارف آوایی شدند.

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه تصریح کرد: در بخش اساتید دکتر محمد شفیع مجددی و دکتر علی دلبری در رشته های حفظ موضوعی قرآن و ترجمه خوانی حائز رتبه های دوم و سوم کشوری،در بخش کارکنان دکتر سجاد سیدی در رشته حفظ موضوعی قرآن، تکتم عیاری در رشته  قرائت ترتیل و ابوالفضل عصار زاده در دو رشته نمایش نامه نویسی و فیلمنامه نویسی به ترتیب به مقام های اول، و سوم دست یافتند.

وی ادامه داد : در بخش دانشجویان مجتبی مهجوردر رشته کانال مجازی، حسین محمدیان در رشته تلخیص کتاب و عطیه عبدالجوادی  در رشته کانال مجازی به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول و دوم این دوره از مسابقات شدند.

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن قدردانی از تمامی شرکت کنندگان وعوامل اجرایی در این دانشگاه خاطرنشان کرد: امید است تا با اهتمام هر چه بیشتر در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی ،گام های اساسی درراه اعتلای بیشتر فهم قرآنی در سطح جامعه ودانشگاه ها برداشته شود.

 


٢٠:٤٩ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٤٤    /    تعداد نمایش : ١٣٨٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


انعقاد قرارداد بیمه تکمیل درمان سال 1400-1399
قرارداد بیمه تکمیل درمان کارکنان شاغل و بازنشسته دانشگاه در سال 1400-1399پس از برگزاری مناقصه با شرکت سهامی بیمه دانـا منعقد شده است.
 ٠٧:٥٠ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
دراستای پیگیری و رفع موانع و مشکلات مالی صورت پذیرفت؛
برگزاری نشست مشترک مسئولین دانشگاه با معاون توسعه وزارت بهداشت
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به همراه معاون توسعه و مدیربودجه دانشگاه جهت ، پیگیری و رفع موانع و مشکلات مالی این دانشگاه،با معاون توسعه وزارت بهداشت دیدار نمود.
 ١٨:٥٨ - يکشنبه ٢٥ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٧:٥٤ - يکشنبه ١١ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

درخواست رئیس دانشگاه برای تبدیل وضعیت نيروهاي شرکتي و قراردادي
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار طی نامه به وزیر بهداشت خواستارتبدیل وضعیت نيروهاي شرکتي و قراردادي این دانشگاه شد.
 ١١:٣٨ - چهارشنبه ١٠ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٢ادامه خبر >>

آگهي جذب نیروی شرکتی فناوری اطلاعات
شرکت برترمحاسب سبزوار در نظر دارد براي تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات جذب نماید.
 ٠٩:٢٠ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...