اخبار > کسب 9رتبه برتر کشوری در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخبرداد؛

کسب 9رتبه برتر کشوری در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:اساتید،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت موفق به کسب 9رتبه کشوری شدند.

وبدا سبزوار / مهدی سلمانیان ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با وبدا اظهار کرد: در بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت، 119 نفر از اساتید دانشگاه، یکهزارو624 نفراز کارکنان و 883 نفر دانشجوی قرآنی در این دوره از مسابقات حضورفعال داشتند.

وی با اشاره به راهیابی  22نفر از اساتید ، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه به مرحله نیمه نهایی جشنواره،افزود: مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات در 3 گروه دانشجویان ، اساتید و کارکنان و مرحله نهایی با راهیابی12 نفر از دانشگاهیان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با موضوعات حفظ کل و قرائت به روش تحقیق و تقدیر از برگزیده گان جشنواره در همدان برگزار شد.

مهدی سلمانیان با اشاره به اعلام نتایج نهایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن وعترت اضافه کرد: در این دوره از مسابقات اساتید،کارکنان و دانشجویان این دانشگاه موفق به کسب 9رتبه کشوری در بخش های پژوهشی، فنّاوری، ادبی، هنری و معارف آوایی شدند.

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه تصریح کرد: در بخش اساتید دکتر محمد شفیع مجددی و دکتر علی دلبری در رشته های حفظ موضوعی قرآن و ترجمه خوانی حائز رتبه های دوم و سوم کشوری،در بخش کارکنان دکتر سجاد سیدی در رشته حفظ موضوعی قرآن، تکتم عیاری در رشته  قرائت ترتیل و ابوالفضل عصار زاده در دو رشته نمایش نامه نویسی و فیلمنامه نویسی به ترتیب به مقام های اول، و سوم دست یافتند.

وی ادامه داد : در بخش دانشجویان مجتبی مهجوردر رشته کانال مجازی، حسین محمدیان در رشته تلخیص کتاب و عطیه عبدالجوادی  در رشته کانال مجازی به ترتیب موفق به کسب رتبه های اول و دوم این دوره از مسابقات شدند.

سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن قدردانی از تمامی شرکت کنندگان وعوامل اجرایی در این دانشگاه خاطرنشان کرد: امید است تا با اهتمام هر چه بیشتر در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی ،گام های اساسی درراه اعتلای بیشتر فهم قرآنی در سطح جامعه ودانشگاه ها برداشته شود.

 


٢٠:٤٩ - شنبه ١١ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٩٤٤    /    تعداد نمایش : ١٠٣١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار خبرداد؛
نامگذاری یک سالن به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: با هدف گرامیداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی سالن اجتماعات در حال ساخت سازمان مرکزی به نام این سردار شهید نامگذاری خواهد شد.
 ١٢:٣٢ - دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

فراخوان ثبت تجارب مدیران و کارکنان نظام سلامت
در راستاي بهره مندي بیشتر از قابلیت ها، توانمندي ها و تجربیات مدیران و کارکنان و ایجاد فضاي امن جهت صیانت از یافته ها در دوران مدیریتی و کاري، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی "سامانه نظام ثبت تجربه" را جهت استفاده ستاد وزارت و دانشگاه هاي علوم پزشکی سراسر کشور به آدرس “http://exm.behdasht.gov.ir" راه اندازي کرد.
 ١٣:٠١ - يکشنبه ١٥ دی ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آگهي جذب و بکارگیری نیرو در حوزه فناوری اطلاعات
شرکت برتر محاسب سبزوار در نظر دارد جهت تأمين نيروهاي مورد نياز در حوزه فناوری اطلاعات، به صورت شرکتی و تمام وقت، تعداد 3 نفر از افراد واجد شرایط ذیل را از طریق گزینش و مصاحبه در حيطه­ هاي عمومي و تخصصي جذب نماید.
 ٠٩:٣٩ - چهارشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آغاز مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان
مرحله اول ارزیابی عملکرد سال98 مدیران و کارکنان (برنامه ریزی عملکرد) با ابلاغ به کلیه واحد های تابعه آغاز شد.
 ٠٨:٢٠ - يکشنبه ١٧ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

برگزاری جلسه بازنگری آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیئت علمی
بنا بر نامه اداره کل منابع انسانی وزارت متبوع مبنی بر بازنگری آیین نامه اداری استخدامی کارکنان غیر هیئت علمی مصوبه هیئت امنا و لزوم ارسال موارد پیشنهادی دانشگاهها، جلساتی با حضور مدیریت نیروی انسانی و کارشناسان اداری حوزه منابع انسانی برگزار شد.
 ٠٩:٠٦ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...