اخبار > اولویت قرار دادن و توجه به امور رفاهی کارکنان از ملزومات حوزه پشتیبانی است


  چاپ        ارسال به دوست

مدیر پشتیبانی گفت :

اولویت قرار دادن و توجه به امور رفاهی کارکنان از ملزومات حوزه پشتیبانی است

محمد باقر زاده مدیر پشتیبانی دانشگاه اظهار داشت:: اولویت قرار دادن و توجه به امور رفاهی کارکنان از ملزومات حوزه پشتیبانی است.

وی افزود :یقینا فراغت از محیط پر مشغله کار و پرداختن به استراحت یکی از عوامل مهمی است که باعث آرامش روان و تلطیف روح انسان می شود.در همین راستا و با توجه به سلامت روان کارکنان و خانواده ها در فصل تابستان محیطی متفاوت در شمال کشور جهت سفر کارکنان در نظر گرفته شده است.

باقرزاده عنوان نمود: همچون سالهای گذشته در سواحل دریای خزر ، مجموعه ساحلی _ تفریحی ترنجستان با 30 واحد به صورت آپارتمان و ویلایی و دارای سا حلی ایمن و همچنین فضاهای ورزشی و سرگرمی ویژه کودکان تهیه شده است.
وی افزود:  با حمایت های هیات رئیسه دانشگاه مبلغ 3 میلیون ریال از هزینه سفر برای هریک از کارکنان توسط دانشگاه در قالب یارانه سفر پرداخت می شود و مابقی هزینه نیز به صورت اقساطی (ماهانه به مبلغ 150هزار تومان) از حساب کارکنان کسرمیگردد.
مدیر پشتیبانی تصریح کرد : همچنین دانشگاه با بیمه پارسیان جهت بیمه تکمیلی درمان،مسئولیت،شخص ثالث،بدنه خودرو اقدام به عقد قرارداد و فرم ثبت نام و اطلاعات مربوطه به بیمه تکمیلی درمان در سایت دانشگاه بارگذاری شده و همکاران می توانند نسبت به ثبت نام تا تاریخ 15 تیر ماه سال جاری اقدام نمایند.

وی در ادامه افزود : همچنین در راستای بهینه سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان کلاس های متنوع ورزشی،هنری،آموزشی در نظر گرفته شده است که انشاالله اوایل تیر ماه سال جاری نسبت به اطلاع رسانی و ثبت نام در واحد رفاه اقدام خواهد شد.
شایان ذکر است؛ 50 درصد حق بیمه مسئولیت پزشکان،پیراپزشکان،بهورزان با مصوبه هیات رئیسه برعهده دانشگاه خواهد بود.


 


٠٩:٢٨ - شنبه ٣ تير ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦١٨    /    تعداد نمایش : ١٥٥٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

 ٠٨:٢١ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:١٩ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٨:٤٦ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٧:٥٥ - سه شنبه ١٨ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٢:٣٦ - دوشنبه ١٧ دی ١٣٩٧ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
ادامه اخبار...