چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

تکریم از خانواده شهدا باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

به گزارش وبدا/ همزمان با 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا،دکتر علیرضا مسلم رئیس دانشگاه،سرهنگ فاتحی جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه ،محتشمی رئیس بنیاد شهید و دیگر مسئولین دانشگاه با خانواده های رحیمی خواه و منیدری از شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حاشیه این دیداربا بیان اینکه توجه به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف و رسالت های اصلی به شمار می آید، اظهار کرد: دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه است و باید به عنوان یک فرهنگ نهادینه شود.

وی افزود: خانواده شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و دیدار با آنان، رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسوولان یادآوری می کند.

دکتر مسلم با بیان اینکه الگوگيري از منش و سيره شهدا يک فرهنگ ارزشي و انقلابي است،اضافه کرد: ما به عنوان خادمان مردم در حوزه سلامت، خدمت به خانواده شهدا را افتخار خود می دانیم  وامیدواریم توفیق خدمت به این عزیزان را نه به معنای مادی و پست و مقام بلکه به معنی قدرشناسی، داشته باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تاکید کرد: همه ما به عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان تلاش ها و مجاهدت های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم.

 ١٤:١٨ - چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٩٣٣    /    تعداد نمایش : ٥٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: