چاپ        ارسال به دوست

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار:

دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان برای مسئولان افتخار بزرگی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان برای مسئولان افتخار بزرگی است و هر چه برای این جامعه کار شود در مقابل ایثارگرای آنان کم است.

به گزارش وبدا / همزمان با ولادت حضرت عباس (ع) و روز جانباز ، صبح امروز 21 فروردین ماه دکترعلیرضا مسلم با همراهی رئیس بنیاد شهید ، مشاور امور ایثارگران دانشگاه و جمعی از مدیران و مسئولین با جانبازان سرافراز ذبیح الله قاسمی و محمد علی کامرانی از همکاران شاغل در دانشگاه دیدار کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در حاشیه دیدار ضمن تبریک اعیاد شعبانیه در گفتگو با وبدا اظهار کرد: دلجویی از عزیزان جانباز و خانواده های آنها، حداقل کاری است که مسئولین می توانند انجام دهند.

وی افزود: دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان برای مسئولان افتخار بزرگی است و هر چه برای این جامعه کار شود در مقابل ایثارگرای آنان کم است.

دکتر مسلم دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران را علاوه بر احترام، به نوعی توجه به خود و همکاران دانست و اضافه کرد:خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران بزرگترین یادگاران دفاع مقدس هستند و تجلیل، تکریم و دیدار با آنان، رشارت ها و جانفشانی های رزمندگان دفاع مقدس را برای مسوولان یادآوری می کند.

رئیس دانشگاه با بیان اینکه جانبازان از اجر و ثواب اخروی برخوردارند و به اهدافی که داشتند رسیدند و این دیدار ها تنها برای یادآوری روزها و خاطرات دفاع مقدس برای ماست،تصریح کرد: جامعه ایران اسلامی همیشه به این دلاورمردان مدیون است و روحیه بالای خانواده معظم شهدا و جانباز بزرگترین درس برای ماست و وظیفه همگی را برای حفظ و ادامه راه آنان سنگین می کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تاکید کرد: به عنوان خدمتگزاران نظام اسلامی مدیون خون پاک شهدا هستیم و باید همواره قدردان تلاش ها و مجاهدت های شهدا، ایثارگران و جانبازان باشیم.

گفتنی است؛ در این دیدار از ذبیح الله قاسمی و محمد علی کامرانی  با اهدای لوح تقدیر و هدایا توسط رئیس دانشگاه و رئیس بنیاد شهید سبزوار تجلیل شد.

 


١٤:٢٩ - چهارشنبه ٢١ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٠٤٠    /    تعداد نمایش : ١٢٣٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: