چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک رئیس دانشگاه به مناسبت روز دندانپزشک

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با صدور پیامی روز دندانپزشک راتبریک گفت.

به گزاش وبدا/ دکتر علیرضا مسلم با صدور پیامی ، روز دندانپزشک را به فعالان عرصه دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، تبریک گفت.

متن پیام به شرح ذیل است؛

دندانپزشکان به عنوان اعضای تیم سلامت در بخش‌های پیشگیری ودرمان بیماری‌های دهان و دندان و آموزش روش‌های بهداشتی به افراد جامعه، نقش پررنگی در ارتقاء سلامت جامعه دارند .

در سیاست‌های سازمان جهانی بهداشت در زمینه سلامت و بهداشت دهان و دندان ، سلامت دهان و دندان جزء لاینفک و ضروری سلامت افراد جامعه و عاملی تعیین‌کننده در کیفیت زندگی انسان‌ها محسوب می‌شود.

همچنین امروزه مشخص شده است که حفظ سلامت دهان و دندان، می تواند بروز بسیاری از بیماری ها را کاهش دهد. بنابراین اهمیت دادن به بحث سلامت دهان در نهایت منجر به ارتقاء سلامت آحاد جامعه خواهد شد و در این راستا تقدیر از خدمات دندانپزشکان آنان را به ارائه هرچه بهتر وظایف حرفه ای خود ترغیب خواهد کرد .

اینجانب ضمن تبریک بیست و سوم فروردین ماه، روز دندانپزشکی به همه همکاران دندانپزشک، امیدوارم همچون گذشته در عرصه ی ارتقاء سلامت دهان و دندان و فراهم آوری امکان ارائه خدمات بیشتر به آحاد ملت ، در سایه خداوند متعال همواره پیروز و موفق باشید.


دکتر علیرضا مسلم

رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

 


١٠:٣٧ - جمعه ٢٣ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٠٥٢    /    تعداد نمایش : ٥٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: