چاپ        ارسال به دوست

در راستای حمایت از طرح های و پویش ها؛

سامانه پویش در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد

مدیرآمار و فناوری اطلاعات دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت:سامانه الکترونیکی پویش برای اولین بار در سطح کشور به منظور ترویج و مشارکت مردم و جامعه دانشگاهی از طرح ها و پویش ها در این دانشگاه راه اندازی شد.

به گزارش وبدا / رضا یوسفی ضمن اعلام خبر فوق در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد:به منظور ترویج ترغیب مردم و جامعه دانشگاهی در مشارکت و حمایت از طرح ها و پویش های کشوری، برای اولین بار در سطح کشور سامانه الکترونیکی پویش به آدرس http://pooyesh.medsab.ac.ir/ در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار راه اندازی شد.

وی افزود: نحوه استفاده از این سامانه به این صورت است که هر کاربربا ارسال تصویر خود، یک تصویر پروفایل با طرح کمپین و یا پویش دریافت و ضمن اعلام حمایت، سایر دوستان خود را به پیوستن کمپین و یا پویش ترغیب می کند.

مدیرآمار و فناوری اطلاعات اضافه کرد: در حال حاضر این سامانه به پیشنهاد معاونت بهداشتی دانشگاه و با تلاش نیروهای متخصص فناوری اطلاعات جهت حمایت و مشارکت مردم و جامعه دانشگاهی در بسیج ملی کنترل فشار خون در دسترس قرار گرفته است.

یوسفی بیان داشت:این سامانه امکان ارسال تصویر دلخواه را جهت حمایت و مشارکت در بسیج ملی کنترل فشار خون به کاربر می دهد تا شخص با ارسال تصاویر دوستان و آشنایان خود، در حمایت و گسترش این طرح ملی سهیم باشد.

 


١٢:٠١ - چهارشنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٣١٥    /    تعداد نمایش : ٣٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: