چاپ        ارسال به دوست

مدیرفرهنگی دانشگاه خبر داد؛

آغازثبت نام مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآن وعترت

مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزواراز آغاز ثبت نام مرحله دانشگاهی بیست و پنجمین جشنواره قرآنی هدهد دانشگاهیان وزارت بهداشت در این دانشگاه خبر داد. 

وبدا سبزوار/ مهدی سلمانیان با بیان اینکه در این دوره اساتید، دانشجویان و کارکنان می توانند ثبت نام نمایند در گفتگو با وبدا اظهار کرد: بیست و پنجمین جشنواره قرآن وعترت وزارت بهداشت امسال با یاد و خاطره سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین شده است.

وی افزود:این جشنواره شامل 8 بخش و55رشته در بخش های آوایی،معارف قرآنی، پژوهشی، فن‌آوری، ادبی، هنری و صنایع دستی و بخش های تیمی و ویژه می باشد.

مدیرفرهنگی دانشگاه با بیان اینکه بخش ویژه این جشنواره جهت شرکت عموم آزاد است،اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در بیست و چهارمین  دوره از این جشنواره با شرکت 2هزارو526 نفر از استادان ، کارکنان و دانشجویان در بخش های مختلف موفق به کسب 9 رتبه کشور شد.

سلمانیان گفت: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره http://quran.behdasht.gov.ir مراجعه و یا با شماره ۴۴۰۱۱۸۴۲۵   کانون قرآن و عترت دانشگاه تماس حاصل نمایند.

مدیرفرهنگی دانشگاه علوم پزشکی سبزوارخاطر نشان کرد:امید است تا با اهتمام هر چه بیشتر در حوزه فعالیت های دینی و قرآنی ،گام های اساسی درراه اعتلای بیشتر فهم قرآنی در سطح جامعه ودانشگاه ها برداشته شود.


١٠:٥٦ - شنبه ١٩ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٤٠٦    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: