چاپ        ارسال به دوست

بازدید رئیس مرکز امور هیات علمی وزارت بهداشت از مراکز آموزشی و درمانی

دکتر حسینی، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بازدید کرد.

 روابط عمومی معاونت آموزش/ دکتر سید علی حسینی در این بازدید که رئیس دانشگاه، معاونان آموزشی، تحقیقات و فناوری، فرهنگی دانشجویی، مدیر آموزش و تحصیلات تکمیلی و روسای دانشکده ها حضور داشتند از مراکز درمانی و آموزشی تابعه دانشگاه بازدید کرد.

ساختمان آموزشی، کلاس‌ها، پراتیک‌ها، آزمایشگاه‌ها، اتاق اعضای هیئت علمی از جمله مجموعه‌های پردیس دانشگاه بود که مورد بازدید دکتر حسینی، رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفت.

وی در این بازدیدها، امکانات و تجهیزات موجود در دانشگاه را بستر خوبی برای رشد و توسعه کمی و کیفی آموزش عالی برای دانشجویان و دانشگاهیان در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عنوان کرد.

برگزاری جلسه با حضور رئیس دانشگاه، معاونان مربوطه، مدیر آموزش و امور تحصیلات تکمیلی، مدیرجذب هیئت علمی، مدیر مرکز مطالعات توسعه آموزش علوم پزشکی و جمعی از اساتید از دیگر برنامه‌های دکتر حسینی در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار بود.

دکتر حسینی در این جلسه ضمن ابلاغ سلام دکتر حقدوست معاون آموزشی وزارت به ریاست دانشگاه، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه، قول مساعد داد تا در تامین کمبود اعضای هیئت علمی، دانشگاه را یاری نمایند.

وی در ادامه به تشریح آیین‌نامه جدید ساماندهی و ارتقاء اساتید پرداخت و به سوالات شرکت‌کنندگان در جلسه پاسخ داد.


 


١٢:٣٦ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٤١٥    /    تعداد نمایش : ١٢٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: