چاپ        ارسال به دوست

توسط معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه؛

وضعیت خوابگاه های دانشجویی درآغاز سال جدید تحصیلی تشریح شد

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ضمن تبریک سال جدید تحصیلی به تمام دانشجویان، وضعیت خوابگاه های دانشجویی و تغذیه این معاونت را در شروع سال جدید تحصیلی بیان کرد.

دکتر دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در گفتگو با خبرنگار مفدا سبزوار ضمن تبریک آغاز سال جدید تحصیلی به همه دانشجویان، ابراز امیدواری کرد تا هر چه سریعتر شرایط موجود برطرف شود تا این معاونت بتواند خدمات مناسب تری را به دانشجویان فهیم ارائه نماید.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه شرایط خوابگاه های دانشجویی را رضایت بخش توصیف کرد و افزود: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با معاونت محترم آموزش مقرر شد فقط دانشجویان کارآموز و کارورز در دانشگاه حضور یابند و بقیه دانشجویان به صورت مجازی دروس خود را بگذرانند.

دلبری گفت طبق اعلام معاونت محترم آموزش تعداد کل دانشجویان غیر بومی که قرار است جهت کارآموزی و کارورزی به دانشگاه مراجعه نمایند حدودا 300 نفر خواهند بود و با توجه به اینکه تعدادی از آنها در خوابگاه اسکان ندارند پیش بینی می شود حدود 200 تا 220 نفر از آنان متقاضی حضور در خوابگاه باشند.

وی ادامه داد: با هماهنگی های صورت گرفته با مدیریت محترم دانشجویی مقرر شد تا با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در خوابگاه های دانشجویی بتوانیم شرایط ایمنی را برای دانشجویان فراهم نماییم.

معاون فرهنگی و دانشجویی افزود: تمام فضاها و خوابگاه های دانشجویی در تعطیلات تابستان ضدعفونی شده و حتی الامکان نهایت سعی بر این بوده است تا پروتکل های ابلاغی وزارت متبوع را رعایت نماییم.

وی دلیل تعطیلی سلف سرویس مرکزی دانشگاه را تعداد پایین حضور دانشجویان در دانشگاه عنوان کرد و افزود با توجه به اتمام قرارداد قبلی تغذیه و تعداد نسبتا کم دانشجو و با عنایت به اینکه دانشجویان کارآموز و کارورز وعده ناهار خود را در محل کارآموزی صرف خواهند کرد سلف سرویس مرکزی معاونت تعطیل بوده و قرار بر این شده است تا وعده شام دانشجویان نیز از یکی از بیمارستان های تابعه دانشگاه تامین گردد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای تمام مردم این مرز و بوم به خصوص رهپویان علم و هنر، از کلیه دانشجویان فرهیخته ای که قرار است جهت انجام کارآموزی و یا کارورزی به دانشگاه مراجعه نمایند خواست تا اطلاعیه مشترک معاونت فرهنگی و دانشجویی و معاونت آموزشی دانشگاه را مطالعه نموده و فرم تحصیل در شرایط کرونا را تایید نمایند تا در ادامه با مشکلی روبه رو نشوند.


١١:٣٧ - دوشنبه ١٧ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٤٧    /    تعداد نمایش : ٧٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: