چاپ        ارسال به دوست

امام جمعه سبزوار در دیدار با اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد؛

لزوم مشارکت همگانی در احیای امر به معروف و نهی از منکر

 

امام جمعه سبزوار تاکید کرد: زمانی می توانیم بگوییم یک جامعه انقلابی و یک دانشگاه اسلامی داریم که به وضوح این فریضه الهی را در جامعه زنده کرده باشیم.

وبدا سبزوار/ / حجت الاسلام مقیسه امام جمعه شهرستان سبزوار و رئیس ستاد شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان مهرماه سال جاری با اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکردیدار کردند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان سبزواردر این دیدار ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و قدردانی از زحمات شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه، یکی از مهمترین فرایض دین اسلام را امر به معروف و نهی از منکر برشمرد و اظهار کرد: ما زمانی می توانیم بگوییم یک جامعه انقلابی و یک دانشگاه اسلامی داریم که به وضوح این فریضه الهی را در جامعه زنده کرده باشیم.

وی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه حکومت دانست و افزود: از هیئت دولت گرفته تا مسئولین ادارات باید در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر قدم بردارند.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سبزوار احیای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر را مستلزم اراده‌ای قوی دانست و اضافه کرد: اراده‌ای که نشأت گرفته از ایمان به ارزش ها و توکل به خداوند متعال باشد با قدرت تمام در مسیر انجام وظیفه قدم گذاشته و به موفقیت خواهد رسید.

حجت الاسلام مقیسه امام جمعه سبزوار ضمن قدردانی اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه به مسئولین تاکید کرد: در دانشگاه علوم پزشکی باید به شدت مراقب حقوق بیماران و مراجعین بود تا حق کسی تضییع نگردد.

همچنین در این جلسه سیدحسین شبیری دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ضمن توضیحاتی در خصوص ساختار این ستاد در کشور، استان و شهرستان ها مهمترین خواسته ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان از شورای امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه را احصای معروفات و منکرات در دانشگاه بیان کرد.

گفتنی است ؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان سبزوار متشکل از 16عضو بوده و ریاست این ستاد بر عهده نماینده ولی فقیه در شهرستان می باشد


٠٩:٢٨ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٥٦    /    تعداد نمایش : ٣٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: