چاپ        ارسال به دوست

معاون فرهنگی دانشجویی در نخستین جلسه ستاد صیانت خبرداد؛

تشکیل کمیته‌های تخصصی جهت رصد دقیق‌تر حوزه حجاب و حقوق شهروندی

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار از تشکیل کمیته‌های تخصصی جهت رصد دقیق‌تر حوزه حجاب و حقوق شهروندی خبرداد.

وبدا سبزوار/اولین جلسه ستاد صیانت دانشگاه علوم پزشکی سبزوار در سال جاری، در سالن اجلاس سردار سلیمانی با حضور حداکثری اعضاء برگزار گردید.

دکتر دلبری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در این جلسه اظهار کرد: با عنایت به اینکه وظایف اعضای ستاد صیانت دانشگاه نیازمند شفاف سازی دقیق جهت اجرای دستورالعمل‌های ابلاغی و دریافت خروجی مناسب است کمیته‌های 9 گانه‌ای تشکیل که سیاست‌ها، راهبردها و وظایف هر کمیته به صورت دقیق مشخص شده است.

وی افزود: این کمیته ها شامل کمیته سیاست‌ها و راهبردها و پایش برنامه، آموزش و توانمندسازی مدیران و کارکنان و روان سازی قوانین اداری، توسعه و ترویج فرهنگ و هنر و حمایت از تولیدات محتوایی، پیشگیری از تضییع حقوق شهروندان و نظارت و ارزیابی، ارتباطات مردمی و توسعه خدمات الکترونیکی، خدمات مشاوره‌ای، فضاسازی، تبلیغات و اطلاع رسانی، تشویق و ترغیب و کمیته ارشاد و راهنمایی متخلفین و متمردین ذیل ستاد صیانت می باشد.

در این جلسه معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تشریح چارت ابلاغی ستاد صیانت از وزارت متبوع، برنامه‌ها و وظایف هر یک از کمیته‌های مذکور را برای اعضای جلسه تشریح و از مسئولین کمیته‌های مذکور خواست تا پایان مهرماه برنامه‌های پیشنهادی کمیته خود را به ستاد صیانت دانشگاه ارائه نمایند تا پس از تصویب نهایی مقدمات اجرای آن فراهم گردد.

همچنین در پایان این جلسه مقرر گردید دوره آموزشی مدیریت متعالی اسلامی در نهج البلاغه با تدریس حجت الاسلام مهدوی ارفع ویژه مدیران دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شود.


١١:١١ - چهارشنبه ١٦ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٥٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: