چاپ        ارسال به دوست

سبزوار در وضعیت اضطرار و بحرانی کرونا

از مردم شریف سبزوار بزرگ درخواست می‌کنیم از شرکت در هر گونه اجتماع اجتناب کنند، از ماسک استفاده نمایند، از سفر پرهیز و بهداشت دست‌ها را جدی بگیرند.

همشهریان عزیز؛
علیرغم تلاش بی وقفه و شبانه روزی مدافعان سلامت در طول هشت ماه گذشته، سبزوار در در وضعیت اضطرار و بحرانی کرونا قرار گرفته و کنترل این وضعیت تنها با مشارکت شما مردم فهیم میسر است.
از مهمترین عوامل شعله ور شدن آتش کرونا و گسترش شیوع آن و پر شدن تخت‌های بیمارستانی و افزایش قربانیان حضور مردم در برنامه‌های جمعی و گروهی می باشد.
شهروندان برای کنترل این ویروس و مهار بیماری باید ضمن خودداری از شرکت در هر گونه مراسمی، نکات بهداشتی را بطور جدی رعایت نمایند.
مدافعان سلامت با تلاش شبانه روزی و ایثارگرانه در خدمت به مردم و در خط مقدم مبارزه با کرونا در دو جبهه پیشگیری و درمان فعال و در این مسیر تعدادی از همکاران عزیز پزشک، پرستار و پرسنل بهداشتی و درمانی به این ویروس مبتلا شده اند.
به طور حتم ادامه وضعیت روند افزایشی تعداد مبتلایان و بستری بیماران در مراکز درمانی موجب خستگی و تحلیل نیروی جسمانی پزشکان، پرستاران و تمامی افراد درگیر مبارزه با کرونا خواهد شد.
طی هفته های اخیر سیر افزایش تعداد بیماران و فوتی‌ها موجبات نگرانی جدی مدافعان سلامت شده و اگر این روند ادامه یابد قطعا روزهای سخت تری در پیش خواهیم داشت.


روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار _ مهرماه 1399


١١:٢١ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٩١    /    تعداد نمایش : ٤٢٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: