چاپ        ارسال به دوست

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوارعنوان کرد؛

بهره مندی بیش از770 نفر از خدمات مراقبت در منزل طرح شهید سلیمانی

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوارگفت: از ابتدای آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در سبزوار و شهرستان های تحت پوشش بیش از 770 نفر از خدمات مراقبت در منزل بهره مند شده اند.

وبدا سبزوار / مجتبی لعل با اشاره به مشارکت پرستاران در اجرای طرح شهید سلیمانی در گفتگو با وبدا اظهارکرد: در این طرح بیش از 70 پرستار متشکل از نیروهای بسیج جامعه پزشکی،بخش خصوصی و دانشجویان داوطلب فعالیت دارند.

وی افزود: این پرستاران در قالب 15 تیم در شهرستان های سبزوار،جوین،جغتای،خوشاب و داورزن خدمات مراقب در منزل در طرح شهید حاج قاسم سلیمانی را برعده دارند.

مدیر پرستاری دانشگاه با بیان این اینکههدف از اجرای این طرح تمرکز بر پیشگیری و مراقبت از بیماران کرونا در منزل است، اضافه کرد: از ابتدای آغاز طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در سبزوار و شهرستان های تحت پوشش بیش از 770 نفر از خدمات مراقبت در منزل بهره مند شده اند.

لعل با اشاره به قرار گیری مراقبت ازمادران باردار دراین طرح طی روزهای آینده،گفت: در مجموع تاکنون بیش از 20 رپید تست کرونا درسبزوار و شهرستان های تابعه توسط تیم های مراقبت در منزل انجام و تعداد 20 مورد پس از ویزیت به بیمارستان ارجاع داده شده اند.

مدیر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی سبزواربا بیان اینکه هم اکنون این طرح با همکاری کادر بهداشتی و درمانی، نیروهای بسیج وهلال احمر دربخش های مراقبت،نظارت و حمایت درسبزوار بزرگ در حال انجام است، خاطرنشان کرد: امید است با مجموع انجام اقدامات و همکاری و همراهی مردم وسایر دستگاهها شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا در منطقه باشیم./آزاد

 


١٢:٤٨ - شنبه ٢٠ دی ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٩٢    /    تعداد نمایش : ٢٤٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: