چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور

سومین دوره از انتخابات مجمع خیرین سلامت سبزوار برگزار شد

در سومین دوره از انتخابات مجمع خیرین سلامت سبزوار با حضور معاون امور استان های مجمع خیرین سلامت کشور و 48 نفر از اعضای هیات امناء مجمع خيرين سلامت دانشگاه ، اعضای جدید انتخاب شدند.

وبدا سبزوار / سومین دوره از انتخابات مجمع خیرین سلامت سبزوار با حضور اسماعیل غنیان معاون امور هماهنگی استانهای مجمع خیرین سلامت کشور ، مسئولین دانشگاه،خیرین، 48 نفر از اعضای هیات امناء مجمع خيرين سلامت دانشگاه ، و حجت الاسلام و المسلمین مقیسه امام جمعه سبزوار 19 تیرماه سال جاری در سالن اجتماعات دکتر سیادتی مجتمع آموزشی پردیس برگزار شد.

در این جلسه دکتر رضا فروزان نایب رئیس هیات مدیر مجمع خیرین سبزوار با اشاره به اهمیت بسیار مهم سلامت در جامعه کنونی اظهار داشت: در حال حاضر سلامت علاوه بر ابعاد جسمانی ابعاد روحی و روانی و اجتماعی هم دارد و این مهم یک رسالت اجتماعی را بر همه ملزم کرده است.

دکتر فروزان افزود: مجمع خيرين سلامت كشور در راستاي فرمايشات مقام معظم رهبري و با هدف تلاش براي شناسايي ، هدايت و جذب خيرين بخش سلامت كشور راه اندازی شد.

وي ، مجمع خيرين سلامت را پلي بين خيرين و اهداف اولويت دار نظام سلامت کشور عنوان کرد و افزود : خيرين با اهداف خيري كه داشته اند خيرات يا وقف هايي انجام مي دادند اما به خاطر عدم هماهنگي ، مشكلات قانوني و يا اولويت دار نبودن آن كاملاً بي اثر مي ماند، به همين دليل مجمع خيرين سلامت كشور باعث شد تا خیرین ، در راستای اولویت های نظام سلامت کشور تلاش نمایند.

دكتر فروزان با بیان اینکه هم اكنون هيئت امنا مجمع خيرين سلامت دانشگاه دارای 73 عضو می باشد ،تصریح کرد: مجمع خیرین سلامت دانشگاه با انجام اقدامات موثر در طی سال های گذشته، بستر سازي لازم را براي ارائه خدمت به نظام سلامت انجام داده و به عنوان بازوي كمكي در كنار دانشگاه بوده است .

وی ادامه داد: ساخت دو همراه سرای بیماران در بیمارستان های واسعی و امداد، ثبت سمن های  پیشگیری و کنترل دیابت،سمن کنترل فشار خون و سمن پیشگیری و کنترل سرطان،فرهنگ سازی در پیشگیری از بیماری ها با برگزاری کلاس های آموزشی،راه اندازی دو سمن ام اس و اتوتیسم ،تشکیل شورای بانوان و ارائه خدمات دندانپزشکی در مناطق محروم توسط کلینیک سیار دندانپزشکی از جمله اقداماتی است که توسط مجمع خیرین سلامت سبزوار به انجام رسیده است.

در این دوره از انتخابات جلال تعصبی، سعید مهران پور،موسی الرضا الداغی،رضا فروزان، رضا نیکو صفت،ابراهیم معماری و علی اسحاقیان به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره و محمدحفیظ و هادی سعادت منش به عنوان اعضاي علي‌البدل هئيت مديره با راي مجمع انتخاب شدند.

همچنین در این جلسه مرتضی حکیمی و غلامحسین کوشکی به عنوان بازرسین اصلی و  شهربانو نجاتی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

 


١٠:١١ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٨٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٥٣٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: