چاپ        ارسال به دوست

رئیس مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار:

ماهانه بیش از 4 هزار خدمت رادیولوژی و سی تی اسکن در این مرکز ارائه می شود

رئیس مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار گفت: ماهانه بیش از 4 هزار خدمت رادیولوژی و سی تی اسکن  در مرکز ترومای غرب خراسان رضوی ارائه می گردد.

روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی / دکتر سید محمد صادق وزیری در گفتگو با خبرنگار وبدا اظهار کرد: ماهانه بیش از 4 هزار نفر از خدمات شبانه روزی رادیوگرافی و سی تی اسکن این مرکز بهره مند می شوند.

وی با بیان اینکه روزانه بیش از 30 نفر جهت دریافت خدمت به بخش سی تی اسکن این مرکز مراجعه می کنند،افزود: با توجه به حجم ارائه خدمات و در راستای ارائه خدمات مستمر و مطلوب به بیماران،فضای بخش سی تی اسکن بهسازی و قطعات دستگاه این مرکز با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال توسط شرکت پشتیبان تعویض و راه اندازی شد.  

 رئیس مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی اضافه کرد: همچنین روزانه بیش از 100 نفر به بخش رادیوگرافی این مرکز مراجعه و ارائه خدمات با تعرفه دولتی و پذیرش بیماران در تمام طول شبانه روز انجام می شود.

دکتر وزیری  با بیان اینکه این دستگاه با استفاده از تکنولوژی فلت پنل به صورت دیجیتال اقدام به آشکارسازی اشعه ایکس با کیفیت و سرعت بالا می کند، تصریح کرد: کیفیت بالای تصاویر، دسترسی به اطلاعات برای بیماران در هر زمان و میزان اشعه ای که بیماران زمان گرفتن گرافی دریافت میکنند کمتر است از جمله مزایای این دستگاه به شمار می رود.

گفتنی است؛ مرکز آموزشی درمانی امداد شهید بهشتی سبزوار با دارا بودن 130 تخت و بخش هاي اورژانس، آی سی یو، جراحي عمومي، ارتوپدي جراحي مغز و اعصاب ، اتاق عمل، آزمايشگاه ، داروخانه ، راديولوژي، سی تی اسکن ، سونوگرافي، فيزيوتراپي و درمانگاه تخصصي به عنوان مرکز تروما در غرب خراسان رضوی،ارائه خدمات درمانی به بیماران و مصدومین سوانح و حوادث ترافیکی را بر عهده دارد.

 


١٠:٢٤ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٥٥    /    تعداد نمایش : ٨٩٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: