مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران اعلام کرد:
تشریح آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مراکز درمانی
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران آخرین وضعیت پرداخت مطالبات مراکز درمانی را تشریح کرد و در خصوص حمایت از بیماران مبتلا به کرونا گفت: این سازمان برای درمان بیماران کرونایی بر اساس پروتکل‌های وزارت بهداشت اقدام می کند به نحوی که در بخش بستری ۹۰ درصد هزینه و در بخش سرپایی ۷۰ درصد هزینه ها را پوشش می‌دهد.
 ١١:٠١ - سه شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تصویب دستورالعمل شهید خدمت و ابلاغ آن به دانشگاه های علوم پزشکی
در جلسه امروز کمیته ملی تعیین مصادیق شهدای مدافع سلامت با حضور وزیر بهداشت، معاونین رییس جمهور و روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان اداری و استخدامی، دستورالعمل نهایی نحوه تشکیل و بررسی مدارک و مستندات شهید خدمت تصویب و توسط وزیر بهداشت به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، ابلاغ شد.
 ١٣:٤٩ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

چرا میزان بروز بیماری کرونا در سبزوار بالاست؟
ایسنا/خراسان رضوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی از طرف مردم و بیماریابی خوب دانشگاه علوم پزشکی سبزوار را علت قرار گرفتن شهرستان سبزوار در لیست شهرهایی با بیشترین آمار بروز بیماری در خراسان رضوی عنوان کرد.
 ١٠:٤٩ - دوشنبه ٢٨ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از سوی ریيس سازمان اداري و استخدامي كشور؛
بخشنامه مقررات استفاده از ماسك در اماكن دولتي و اجرايي ابلاغ شد
پيرو بخشنامه شماره ۲۹۰۸۲۳ مورخ ۰۵‏/۰۶‏/۱۳۹۹ سازمان اداري و استخدامي كشور و با توجه به بند (۶) مصوبات چهلمين جلسه ستاد ملّي مديريت كرونا مورخ ۱۹‏/۷‏/۱۳۹۹ كه به تأييد رییس جمهور رسيده است، ریيس سازمان اداري و استخدامي كشور بخشنامه مقررات استفاده از ماسك در اماكن دولتي و اجرايي را به كليه دستگاه‌هاي اجرايي موضوع ماده (۵) قانون مديريت خدمات كشوري ابلاغ كرد.
 ١٣:٢٨ - چهارشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

سبزوار در وضعیت اضطرار و بحرانی کرونا
از مردم شریف سبزوار بزرگ درخواست می‌کنیم از شرکت در هر گونه اجتماع اجتناب کنند، از ماسک استفاده نمایند، از سفر پرهیز و بهداشت دست‌ها را جدی بگیرند.
 ١١:٢١ - سه شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>