چاپ        ارسال به دوست

اولین جلسه برون بخشی عملیات اجرایی برگزاری کلاسهای آموزش هنگام ازدواج(دوره 6 ساعته) برگزار شد.

 

اولین جلسه برون بخشی عملیات اجرایی برگزاری کلاسهای آموزش هنگام ازدواج با همکاری مشترک بین دستگاهی(دوره 6 ساعته) با حضور حسینی رئیس دادگستری، سجادی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و خانم کسرایی فر رئیس اداره بهزیستی در محل دفتر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار گردید.

دکتر فاطمه نوده معاون بهداشتی دانشگاه ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان گفت: کلاس های 6 ساعته آموزش هنگام ازدواج با همکاری مشترک بین دستگاهی با توجه به ابلاغیه صریح از وزارت متبوع می بایست هر چه زودتر آغاز شود و جهت بالا بردن کیفت کلاس ها برنامه ریزی در خصوص رعایت نظم و انضباط درمراحل مختلف دوره های آموزشی  می تواند به ارتقا دانش هنگام  ازدواج کمک بزرگی نماید.

در ادامه حسینی ریاست دادگستری با اشاره به اینکه مصوبات شورای انقلاب فرهنگی به منزله قانون بوده و برای دستگاههای متولی لازم الاجرا می باشد، افزود: احساس نیاز برای مداخله سایر نهادها در امر مشاوره هنگام ازدواج شروع این برنامه را می طلبید، که برای اجرای این برنامه همکاری همه جانبه تمامی دستگاه های دخیل در برنامه جهت  بهره وری حداکثری از این کلاس ها لازم است.

وی در ادامه گفت: اطلاع رسانی در سطح وسیع به جامعه(محاضر، خانواده ها و زوجین) می تواند منجر به افزایش دانش و اگاهی زوجین که از اهداف اصلی برگزاری کلاس هاست، شود.

در پایان جلسه اعضای شرکت کننده، با همراهی معاون بهداشتی دانشگاه از ساختمان آموزشی واقع در مرکز جامع سلامت کوشک، جهت برگزاری کلاسهای هنگام ازدواج بازدید نمودند.

 


١٣:٢٨ - چهارشنبه ١٨ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ١٠١٦١    /    تعداد نمایش : ٥٨٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: