چاپ        ارسال به دوست

اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان در خوشاب

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان خوشاب : دکتر احمدی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب از اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان در حوزه تحت پوشش این شبکه همزمان با سراسر کشور تا پایان تابستان امسال خبر داد.

دکتر مرضیه احمدی : این طرح با همکاری شبکه بهداشت و درمان خوشاب و آموزش و پرورش شهرستان خوشاب برای 500نفر از دانش آموز بدو ورود به دبستان در این شهرستان اجرا می شود.

وی افزود: یک تیم سیار توسط اداره آموزش و پرورش شهرستان خوشاب برای شهرستان در نظر گرفته شده است که با برنامه ریزی های صورت گرفته بیش از 15منطقه در شهرستان استقرار داشته اند و خدمات سنجش دانش آموزان انجام می شود

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوشاب هدف از اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان بدو ورود به دبستان را تشخیص و بررسی اختلالات و بیماریهای جسمانی و روانی عنوان کرد و گفت: در این طرح وضعیت بهداشت ، سلامت جسمانی، روانی و هوش کودک سنجش و ارزیابی می شود.

دکتر احمدی در پایان تصریح کرد: در این طرح سلامت و میزان آمادگی تحصیلی نوآموز توسط کارشناسان بهداشت و آموزش و پرورش و پزشک عمومی مراکز خدمات جامع سلامت مورد سنجش مقدماتی و معاینه عمومی قرار می گیرد و معاینه شونده در صورت نیاز برای انجام معاینات تکمیلی و تخصصی به پزشک متخصص ارجاع می شود .

گفتنی است طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان از اول تیر ماه سال جاری آغاز و تا پایان تابستان ادامه دارد

 


١٢:١٧ - پنج شنبه ٢٧ تير ١٣٩٨    /    شماره : ١٠٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٢٧١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: