چاپ        ارسال به دوست

شروع به کار اولین مرکز معاینات شغلی در شهرستان جوین

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوین/ به مناسبت دهه مبارک فچر و در راستای ارتقاء خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان،با عنایات رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی سبزوار دکتر مسلم و همکاری معاونت محترم بهداشتی دانشگاه و پیگیری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دکتر کوشکی ،اولین مرکز انجام معاینات شغلی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوین راه اندازی گردید.

در این مرکز کلیه خدمات معاینات شغلی بدو استخدام،معاینات دوره ای شغلی،معاینات مشاغل سخت و زیان آور،معاینات بیمه تامین اجتماعی،کارخانجات،اصناف و ادارات ارائه می شود.

این مرکز، جهت انجام خدمات بهداشت حرفه ای و نیز معاینات شغلی،مطابق پروتکل های کشوری وزرات بهداشت،به دستگاههایی نظیر اودیومتری ،اسپیرومتری(سنجش ظرفیت تنفسی)نوار قلب و غیره و نیز ویزیت پزشک دوره دیده طب کار دکتر کوشکی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان برخوردار می باشد.

گفتنی است با  توجه به جمعیت مورد هدف شهرستان که حدود سه هزار نفر شاغل در کارخانجات صنعتی و واحد های صنفی در سطح شهرستان می باشد راه اندازی این مرکز دسترسی جهت ارائه خدمات معاینات شغلی این گروه که نزدیکترین مرکز در فاصله 70 کیلومتری واقع در شهرستان سبزوار بود را بسیار آسان کرده است.

ارائه خدمات این مرکز در راستای تعیین وضعیت عمومی شاغلین،بکارگیری نیروی انسانی در کار متناسب با توانمندی جسمی و روحی و روانی،انجام معاینات ادواری بصورت حداقل سالیانه برای شاغلین با هدف ارزیابی مجدد سلامتی شاغل و تشخیص به موقع علائم بیماری های شغلی و پیشگیری از بروز بیماری های ناشی از کار می باشد.

این مرکز در محل مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی شهر نقاب واقع در بلوار امام رضا(ع) حدفاصل چهار راه نیروی انتظامی و میدان امام حسین(ع) جنب بانک کشاورزی واقع می باشد.

مدارک لازم جهت ارائه خدمات در این مرکز:

-کارت ملی متقاضی

-دو قطعه عکس 3*4 

-همراه داشتن دفترچه بیمه در صورت تحت پوشش بودن متقاضی 

شماره تماس:

09360959197 مهندس ایمان زینلی 
٢٢:٠١ - دوشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ١١٣٩٣    /    تعداد نمایش : ٧٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: