چاپ        ارسال به دوست

مراسم یادبودمدافع سلامت دکتر مسعود ناوی دوست

به گزارش روابط عمومی بیمارستان قمربنی هاشم(ع) جوین؛

صبح 5 بهمن ماه 1399 مراسم یادبود مدافع سلامت مرحوم دکتر مسعود ناوی دوست با حضور خانواده محترم ایشان،مسئولین دانشگاه علوم پزشکی سبزوار ،شبکه بهداشت و درمان  و بیمارستان شهرستان جوین و مسئولین شهرستان جوین به میزبانی بیمارستان قمربنی هاشم(ع) جوین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور خانواده محترم مرحوم،دکتر نعمت شاهی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار،مهندس جمشیدی فرماندار شهرستان،حجت الاسلام والمسلمین دلیری پور امام جمعه شهر نقاب،کلیه مسئولین نظامی و انتظامی و سایر ادارات و سازمان های شهرستان،مجمع خیرین سلامت شهرستان جوین ،پرسنل شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان و اورژانس 115 و مردم عزیز برگزار شد از دکتر مسعود ناوی دوست به عنوان شهید راه سلامت یاد و از زحمات و خدمات آن مرحوم تقدیر به عمل آمد.

 در ابتدا این مراسم پس از تلاوت کلام الله مجید دکتر علی یزدانی رئیس بیمارستان قمربنی هاشم(ع)ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و عرض تسلیت به خانواده مرحوم و جامعه پزشکی و بهداشت و درمان،از همکاری و تلاش های بی وقفه چندین ساله این پزشک عالی قدر در شهرستان جوین تقدیر کرد.

در ادامه دکتر ایوبی نیا رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جوین با عرض تسلیت قطعه شعری در وصف دکتر ناوی دوست که خود سروده بود را تقدیم به روح آن مرحوم و خانواده محترم ایشان کرد.

سپس حجت الاسلام والمسلمین دلیری پور امام جمعه محترم شهر نقاب از زحمات و تلاش های کادر بهداشت و درمان در مقابله با ویروس منحوس کرونا تقدیر کرده و ضمن عرض تسلیت برای روح مرحوم دکتر مسعود ناوی دوست علو درجات و برای خانواده ایشان و همکاران صبر جزیل از خداوند متعال مسئلت کرد.

در ادامه این مراسم دکتر نعمت شاهی معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار با بیان تلاش ها و زحمات و خدمات خالصانه چندین ساله دکتر ناوی دوست در سطح شهرستان جوین و نیز همکاری بسیار عالی آن مرحوم در بحث خدمت رسانی با دانشگاه علوم پزشکی بویژه در شرایط کرونا و نیز بخش خصوصی و طبابت ایشان در مطب،برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و سلامتی و طول عمر با عزت برای خانواده ایشان از پروردگار متعال خواستار شد.

سپس با اهدا تلاوت آیاتی چند از قرآن کریم به روح آن مرحوم،حاضرین در این مراسم برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت و اجر جزیل خواستارشدند.

در پایان مراسم پدر مرحوم دکتر ناوی دوست به نیابت از خانواده ایشان از کلیه حاضرین و مسئولین تشکر نموده  و با حضور کلیه مسئولین و خانواده مرحوم در اتاق کار دکتر ناوی دوست در اورژانس بیمارستان قمربنی هاشم(ع)با اهدا شاخه گل از طرف مسئولین به خانواده مرحوم و عرض تسلیت به ایشان از زحمات و تلاش های بی وقفه آن عزیز از دست رفته تقدیر و تشکر شد.

روابط عمومی بیمارستان قمر بنی هاشم(ع) جوین


١٩:٣٦ - دوشنبه ٦ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٤٠٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: