چاپ        ارسال به دوست

خیرین سلامت بازوی حوزه سلامت در شهرستان خوشاب

کمک 1/5 میلیارد ریالی خیرین سلامت شهرستان خوشاب به بهداشت و درمان در سال 1396

شروع به کار و خرید تجهیزات پزشکی و چندین پروژه ی بهداشتی در سال 1397

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان خوشاب : از محل کمک های نقدی خیرین سلامت تاکنون چندین پروژه بهداشتی و درمانی با توجه به نیاز ضروری شهرستان در حوزه سلامت احداث و راه اندازی شده است. که می توان در سال 1396 به خرید دستگاه های آزمایشگاه نوده انقلاب و نمونه گیری دیوانگاه و همچنین ساخت و دیوارکشی مشکان 2 و بلقان آباد نامبرد.
گفتنی است در راستای جذب مشارکت های مردمی با برگزاری جلسات متعدد با خیرین و شوراها و دهیارهای روستا چندین پروژه ی بهداشتی نیز در دست اقدام می باشد که می توان به اهدای چندین تخت معاینه برای بخش تزریقات به مرکز بهداشتی درمانی مشکان و اجرا ی دیوارکشی محوطه ی خانه بهداشت سیداباد و درفک به کمک خیرین در سه ماه ی اول سال 97 نام برد .
مسئول واحد جذب مشارکت های مردمی شبکه در همین خصوص گفت :حضور و مشارکت خیرین سلامت در اقصی نقاط شهرستان می تواند با تجهیز و ساخت واحدهای بهداشتی دور افتاده ترین مناطق روستایی و صعب العبور کمک کننده و دلگرم کننده مردم شریف و سختی کشیده ی مناطق شود که چه پاداشی از این بهتر که با دستان خود سلامت را به کسی اهدا کنید.
وی ادامه داد تمامی نیازمندیهای حوزه بهداشت و درمان در سطح روستا و شهر تهیه شده و در اختیار خیرین گذاشته می شود تا بر اساس نیاز و شرایط موجود ،خیرین محترم با شناسایی درست نیاز های بهداشتی درمانی می توانند یک سرمایه گذاری ماندگار در امر سلامت انجام دهند.باعث افتخار است که اعلام نمایم خیرین و مردم عزیز می توانند با شماره گیری 05145024684 و 09151700542 و تماس با واحد مشارکت های مردمی شبکه جهت اعلام آمادگی برای مشارکت در حوزه ی خیرین سلامت و اضافه شدن به فهرست بزرگ خیرین سلامت شهرستان اقدام نمایند./200سلطانی

 


١٣:٥٨ - شنبه ٩ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٨٥٤٧    /    تعداد نمایش : ٥٥٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: