چاپ        ارسال به دوست

کمیته دانشگاهی نظارت بر اجرای برنامه چهارم استراتژیک ایدز تشکیل شد.

 

کمیته دانشگاهی نظارت بر اجرای برنامه چهارم استراتژیک ایدز (SIP) با اولویت هفته اطلاع رسانی ایدز HIV در تاریخ 6 آذر ماه 1397 با حضور اعضاء کمیته و حضور فعال نمایندگان ادارات، سازمان ها و نمایندگان شبکه های بهداشت و درمان تحت پوشش دانشگاه تشکیل شد.

دکتر عبداله زاده معاون فنی معاونت بهداشتی با بیان تحقق یکی از اهداف سیاست های برنامه چهارم استراتژیک ایدز مبنی بر آموزش و اطلاع رسانی ایدز،. بر ابعاد اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بیماری ایدز و ضرورت همکاری دستگاهها در امر پیشگیری و کنترل بیماری ایدز در سطح دانشگاه وشهرستان و نقش مهم ادارات و ارگانهای دولتی و حتی غیر دولتی در جهت اطلاع رسانی مناسب، اولویت ها و اهمیت روز جهانی مبارزه با ا یدز به ویژه در ایام هفته اطلاع رسانی ایدز بر لزوم تقویت همکاریهای بین بخشی در خصوص کنترل بیماری ایدز مورد تاکید قرار گرفت.

در ادامه کرابی کارشناس برنامه ایدز ضمن ارائه توضیحات لازم در خصوص بیماری ایدز، ضمن بیان اهمیت فعالیت های آموزشی و نقش آن در پیشگیری بر ضرورت توجه به گروههای آسیب پذیر ، اهمیت فعالیت های آموزشی توسط شرکای برنامه چهارم استراتژیک را به عنوان یکی از ارکان اجرایی برنامه مورد اشاره قرار داد.

 

 


١٥:٠٩ - چهارشنبه ٧ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٣١٣    /    تعداد نمایش : ٣٥٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: