چاپ        ارسال به دوست

قابل توجه دانشجویان متقاضی مهمان و انتقال نیمسال دوم 98-97

با توجه به الزامی بودن ثبت نام در سامانه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کلیه متقاضیان موظفند درخواست خود را در سامانه ثبت نمایند،در غیر اینصورت درخواست هایی که به صورت دستی و خارج از بازه زمانه اعلام شده ارسال شوند،به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهند شد.

کلیه متقاضیان موظفند:

1- از تاریخ 97/7/28 لغایت 97/8/19 از طریق سایت دانشگاه فرم مهمان/ انتقال را دریافت نموده و پس از تکمیل آن نسبت به تحویل فرم مربوطه به آموزش دانشکده ها اقدام نمایند.

2- در صورت موافقت واحد نقل و انتقالات و دانشکده با درخواست دانشجو و تأیید فرم توسط مدیرگروه، ریاست دانشکده، مدیرآموزش و تحصیلات تکمیلی از تاریخ 97/8/20 تا تاریخ 97/9/10 جهت ثبت درخواستهای انتقالی به وب­سایتhttp://transmission.behdasht.gov.ir   و جهت ثبت درخواست های مهمانی به وب سایت http://guest.behdasht.gov.ir  مراجعه فرمایند.

ضمناً متقاضیان می توانند از طریق سایت دانشگاه نیز (لینک موجود در قسمت اطلاعیه ها ) مطابق جدول زمانبندی ذیل درخواست خود را در سامانه وزارتخانه ای نقل و انتقال ثبت نمایند. قابل توجه است؛ تاریخ های مذکور غیر قابل تمدید می­باشد و پس از این تاریخ ، امکان ثبت هرگونه درخواست میسر نمی­باشد و سامانه مذکور بسته خواهد شد.

 


١٤:١٤ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩١٠٩    /    تعداد نمایش : ٨٢٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: